Zabawa z wędką, czyli Dzień Dziecka na rybach

2147
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyscy wędkarze od lata zapraszają dzieci na „Zabawę z wędką”, jak nazywa ją się zawody wędkarskie organizowane z okazji Dnia Dziecka.

W tym roku nad zalewem na Rejowie pojawiła się niemal setka dzieci, aby nie tylko zawalczyć o nagrody, ale też po prostu miło spędzić czas. Pogoda dopisała, więc chyba nie było takich, którzy wrócili do domu niezadowoleni.

Młodzi wędkarze w większości pojawili się z dorosłymi, z rodzicami, dziadkami czy wujostwem. Jedni łowili z charakterystycznym dziecięcym entuzjazmem, a inni z typowym już dla wprawionych wędkarzy spokojem. Dorośli pomagali i dopingowali.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Ryba brała tego dnia różnie. Jedni złapali sporo sztuk, innym nie udało się złowić żadnej. Na haczyku trafiały się też małże.

Nagrody trafiły do wszystkich dzieci, który przyszły na Dzień Dziecka z wędką, niezależnie od szczęścia w wędkowaniu, a najlepsi okazali się:

Dziewczęta:

  1. Maja Wawrzos
  2. Kaja Harbar
  3. Wiktoria Stojecka

Chłopcy:

  1. Konrad Wawrzos
  2. Alan Wierzbowicz
  3. Stanisław Wawrzos

Dzień Dziecka z wędką to inicjatywa wszystkich trzech kół wędkarskich działających na terenie Skarżyska:

  • Mesko
  • PKP
  • Skarżysko miasto

Organizatorzy gorąco dziękują sponsorom, bez których impreza nie mogłaby się odbyć: Marszałek Województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, Starosta Skarżyski Artur Berus, Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, przewodniczący NSZZ Solidarność Mesko Stanisław Głowacki, przewodniczący ZZPE Mesko Zbigniew Wysocki, Eko-Instal Invest Bernard Żmuda i Piotr Sztab, Krios Ewa i Andrzej Durlejowie, ZWM Dariusz Błasiak, prezes Celsium Grzegorz Reluga, Usługi Ubezpieczeniowe i Finansowe Rafał Bajerski,  Mesko-Net Maciej Skałbania, sklep wędkarski Amazonka, Zamel Andrzej Skorupka, pralnia Tola, kwiaciarnia Kornelia Anna Boros, kwaciarnia Różna Lucyna Żak, Scarnet Michalina Sobótka i Maciej Stachera, ubezpieczenia Inter-Risk przedstawicielstwo Radom, Konstalkon Konrad Dargiel, Elektro Instal Robert Borowiec, sklep wędkarski Barracuda, dystrybutor wody Pierrot, piekarnia Batmar, Klimek Nieruchomości Elżbieta Klimek, Tor-Bud Andrzej Klimowicz.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here