Zaduszki Jazzowe (dwudniowe!) coraz bliżej. Wystąpią: duet Myrczek & Tomaszewski oraz skarżyszczanka Patrycja Zarychta

1898

Tegoroczne Zaduszki Jazzowe zapowiadają się zjawiskowo. Raz, że zaśpiewa Patrycja Zarychta, a dwa, że wystąpi fenomenalny duet Myrczek & Tomaszewski.

Kliknij i zobacz fotorelację z Zaduszek Jazzowych

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Zaduszki Jazzowe odbędą się 4 i 5 listopada. Wystąpią w nich:

  • 4 listopada, godz. 19.00 – Duet Myrczek & Tomaszewski, czyli Wojciech Myrczek i Paweł Tomaszewski
  • 5 listopada, godz. 19.00 – Patrycja Zarychta

Oba koncerty odbędą się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury.

Ceny wstępu:

  • Na jeden koncert – 20 zł
  • Na oba koncerty – 35 zł

Bilety w przedsprzedaży można kupić w Impresariacie Artystycznym MCK, tel. 41 253 14 82 wewn. 108, 500 199 710.

Duet Myrczek & Tomaszewski, nazywany najgorętszym duetem jazzowym ostatnich lat, tworzą młodzi, ale uznani już na świecie muzycy jazzowi: wokalista Wojciech Myrczek oraz koncertujący na scenach całego świata, z polskimi i międzynarodowymi gwiazdami muzyki jazzowej i rozrywkowej, pianista Paweł Tomaszewski. Ich album „Love Revisited”, jak i promujące go koncerty, zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność w Polsce i Europe.

W swoim repertuarze mają unikalne interpretacje takich światowych hitów jak „I Just Called to Say I Love You” Steviego Wondera, „Imagine” Johna Lennona czy „My One and Only Love”, wielki przebój, który rozsławił Frank Sinatra, a wykonywali go też m.in. Rod Stewart i Sting.

Patrycja Zarychta to znana już dobrze na krajowej scenie, pochodząca ze Skarżyska, wokalistka. Nie tylko jazzowa, choć ostatnio dość mocno związana z jazzem. W tym roku wystąpiła na festiwalach Warsaw Summer Jazz Days oraz Jazz Jamboree. Regularnie współpracuje i występuje z największymi nazwiskami, nie tylko polskiej, sceny muzycznej. Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem razem z Michałem Urbaniakiem. Na co dzień wykłada w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Zapraszamy!

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to