Łukasz Cegliński z happysad wystawił na licytację złotą płytę. Na pomoc Ukrainie

1565
Łukasz Cegliński
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu happysad, wystawił na licytację złotą płytę, jaką pochodzący ze Skarżyska zespół otrzymał za album „Mów mi dobrze”. Dochód z licytacji muzyk przeznaczy na pomoc Ukrainie.

Pomoc dla Ukrainy i jej mieszkańców, a zwłaszcza uchodźców, przybiera bardzo różne formy. Każdy, kto chce pomóc, pomaga jak może.

Łukasz Cegliński, skarżyszczanin i jeden z założycieli zespołu happysad, postanowił, że również dołączy do grona darczyńców. Na licytację wystawił złotą płytę, która zespół otrzymał za album „Mów mi dobrze”.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

„Mów mi dobrze” to czwarty album studyjny w dorobku grupy, a pierwszy, który został nagrodzony złota płytą.

Tak Łukasz Cegliński napisał na Facebooku:

Nie mam pojęcia czy znajdzie się ktoś zainteresowany taką licytacją i czy moja złota płyta znajdzie nowy dom. Wiem, że nowego domu szukają teraz miliony ukraińskich rodzin i chciałbym pomóc im także w ten sposób. Zrozumiem malkontentów jęczących pod nosem na status zespołu, bo to „przecież ci od misia” i dodam: Złota płyta za album „Mów Mi Dobrze” wręczona przez Mystic to płaskorzeźba wyglądająca jak cztery miliony dolców. Jej autorem jest Zdzisław „Chico” Mikołajczak, Polak od 1983 roku mieszkający w Niemczech. Od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem takich cudów i wręczaniem ich największym zespołom rockowym i metalowym (wystarczy rzucić okiem na www.chico-relief.de lub fejsbuka, ale dla leniwych rzucam: Judas Priest, AC/DC, Kreator, Guns’n’Roses, Pink Floyd, Saxon, Mötley Crüe, Metallica, Scorpions, Manowar, HammerFall, Iron Maiden, Nazareth, TOTO, Bon Jovi). Dopieszczał też rodzimych wykonawców i podobne płyty wiszą u Czeslawa Mozila, COMA, Riverside, BEHEMOTH!.

Płytę Łukasza Ceglińskiego licytujemy na stronie Allegro Lokalnie. Cena wywoławcza to 1000 złotych. Pierwsza oferta już się pojawiła – na kwotę 1100 złotych.

Tutaj link do licytacji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/happysad-zlota-plyta-dla-ukrainy

 

Złota płyta zespołu happysad należąca do Łukasza Ceglińskiego wystawiona na licytację na pomoc Ukrainie

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to