Łukasz Cegliński z happysad wystawił na licytację złotą płytę. Na pomoc Ukrainie

1039
Łukasz Cegliński
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu happysad, wystawił na licytację złotą płytę, jaką pochodzący ze Skarżyska zespół otrzymał za album „Mów mi dobrze”. Dochód z licytacji muzyk przeznaczy na pomoc Ukrainie.

Pomoc dla Ukrainy i jej mieszkańców, a zwłaszcza uchodźców, przybiera bardzo różne formy. Każdy, kto chce pomóc, pomaga jak może.

Łukasz Cegliński, skarżyszczanin i jeden z założycieli zespołu happysad, postanowił, że również dołączy do grona darczyńców. Na licytację wystawił złotą płytę, która zespół otrzymał za album „Mów mi dobrze”.

OGŁOSZENIA

„Mów mi dobrze” to czwarty album studyjny w dorobku grupy, a pierwszy, który został nagrodzony złota płytą.

Tak Łukasz Cegliński napisał na Facebooku:

Nie mam pojęcia czy znajdzie się ktoś zainteresowany taką licytacją i czy moja złota płyta znajdzie nowy dom. Wiem, że nowego domu szukają teraz miliony ukraińskich rodzin i chciałbym pomóc im także w ten sposób. Zrozumiem malkontentów jęczących pod nosem na status zespołu, bo to „przecież ci od misia” i dodam: Złota płyta za album „Mów Mi Dobrze” wręczona przez Mystic to płaskorzeźba wyglądająca jak cztery miliony dolców. Jej autorem jest Zdzisław „Chico” Mikołajczak, Polak od 1983 roku mieszkający w Niemczech. Od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem takich cudów i wręczaniem ich największym zespołom rockowym i metalowym (wystarczy rzucić okiem na www.chico-relief.de lub fejsbuka, ale dla leniwych rzucam: Judas Priest, AC/DC, Kreator, Guns’n’Roses, Pink Floyd, Saxon, Mötley Crüe, Metallica, Scorpions, Manowar, HammerFall, Iron Maiden, Nazareth, TOTO, Bon Jovi). Dopieszczał też rodzimych wykonawców i podobne płyty wiszą u Czeslawa Mozila, COMA, Riverside, BEHEMOTH!.

Płytę Łukasza Ceglińskiego licytujemy na stronie Allegro Lokalnie. Cena wywoławcza to 1000 złotych. Pierwsza oferta już się pojawiła – na kwotę 1100 złotych.

Tutaj link do licytacji: https://allegrolokalnie.pl/oferta/happysad-zlota-plyta-dla-ukrainy

 

Złota płyta zespołu happysad należąca do Łukasza Ceglińskiego wystawiona na licytację na pomoc Ukrainie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here