Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy i telewizja - Skarżysko-Kamienna

48 uczniów kończących w tym roku skarżyskie szkoły podstawowe i gimnazja zasłużyło na wyróżnienie „Absolwent na 6”. Otrzymali je na uroczystym spotkaniu w Miejskim Centrum Kultury.

Poza liczną grupą absolwentów szkół podległych urzędowi miasta, nagrody trafiły też do szkół najlepszych w rywalizacji sportowej. Uhonorowano także zespół cheerleaderek Angels, który świetnie sobie radzi na ogólnopolskich zawodach.

Uczniom oraz ich rodzicom i opiekunom wybitnych wyników w nauce gratulowali zastępca prezydenta miasta Krzysztof Myszka oraz przewodniczący Komisji Oświaty, Wychowania, Kultury, Sportu i Rekreacji rady miasta Andrzej Warwas. Życzyli też młodzieży sukcesów na nowej drodze życia, w już nowych szkołach.

Dołączamy do gratulacji i życzymy też udanych wakacji!

Absolwent na 6 – nagrodzeni w 2019 roku:

Gimnazjum nr 1: Julia Kaczorek, Aleksandra Ziomek, Maja Kluczewska, Igor Pasteczka, Piotr Patek, Julia Boczek, Elżbieta Czerska, Anita Gralec, Kinga Wiśniewska.

Gimnazjum nr 2: Zofia Kamińska, Natalia Duda, Maja Małaszek, Emilia Szczygieł, Julia Kulińska, Karolina Lisowska, Wiktor Zagożdżon, Gabriela Gostomska, Joanna Murawska, Wiktoria Wasilewska, Bartosz Kalbarczyk, Martyna Pawłowska, Katarzyna Borek, Gabriela Wrona, Julia Sokołowska.

Szkoła Podstawowa nr 1: Łukasz Nitek, Przemysław Cichoń, Aleksandra Czekaj, Natasza Kołda, Zofia Kubikowska, Iga Dulewicz.

Szkoła Podstawowa nr 2: Julia Burys, Patrycja Zięba, Julia Wilga.

Szkoła Podstawowa nr 3: Jakub Kasiński.

Szkoła Podstawowa nr 4: Natalia Dąbrowa, Natalia Skowron.

Szkoła Podstawowa nr 5: Julia Strzelec, Natalia Kręć.

Szkoła Podstawowa nr 7: Zuzanna Kręcisz, Wiktoria Ciok, Edyta Świątek, Martyna Serek,

Szkoła Podstawowa nr 8: Maciej Makaruk, Amelia Więcław, Tomasz Rachwał, Oliwia Kozera, Aleksandra Michta.

Szkoła Podstawowa nr 13: Tomasz Aftyka.

Prywatne Gimnazjum: Jakub Busiek, Lena Chajda, Jan Figarski, Jakub Kowalik, Maria Nowak, Miłosz Skowiera, Julia Surowska, Jan Suwara, Jan Śliwiński, Oliwia Włudarczyk.

Niepubliczne Gimnazjum nr 6: Gabriela Kamionka, Anna Majstrak, Natalia Ruzik, Krzysztof Sasal.

Niepubliczne Gimnazjum nr 7: Jakub Bugajski.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here