BEZPŁATNE PORADY PRAWNE
bezplatne porady prawne skarzysko
bezplatne porady prawne skarzysko

Scarnet – skarżyska firma, która dostarcza internet, telewizję oraz wiele innych usług teleinformatycznych zaprasza wszystkich skarżyszczan do odwiedzenia swojego stoiska na stadionie Ruchu podczas Dni Skarżyska 2018. Naprawdę warto!

Dni Skarżyska 2018 już lada dzień. Poza atrakcjami przygotowanymi przez miasto, swoją ofertę pokażą też firmy będące partnerami dni miasta. Będzie obecna też firma Scarnet, która zaprasza na swoje stoisko w sobotę i niedzielę od godz. 15.00.

Gadżety i konkursy z nagrodami!

Na wszystkich, którzy odwiedzą stoisko firmy Scarnet znajdujące się na płycie boiska, czekać będą gadżety firmowe, w tym bardzo przydatne w upały kapelusze.

Scarnet zaprosi też do udziału w konkursach, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody, m.in. opaski MI Band 2.

Każdy kto pojawi się na stoisku firmy otrzyma voucher zniżkowy na produkty ze sklepu firmowego. W ofercie sklepu Scarnet jest sprzęt komputerowy, akcesoria, materiały eksploatacyjne, telefony, powerbanki, sprzęt sieciowy i wiele innych.

scarnet

Telewizja internetowa Scarnet i inne ciekawostki!

Każdy, kto odwiedzi stoisko firmy Scarnet zapozna się z dokładaną ofertą firmy. A dziś oferta firmy Scarnet to już nie tylko internet. Wśród usług są:

  • internet Wi-Fi i światłowodowy,
  • telewizja,
  • monitoring, alarmy, smart home
  • sprzęt komputerowy nowy i poleasingowy
  • serwis komputerowy

To właśnie telewizja przez internet jest nowością w ofercie firmy. W ofercie jest wiele pakietów ogólnych oraz tematycznych, które można oglądać nie tylko w domu, ale wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu. Ponadto telewizję można zabrać ze sobą „do kieszeni” i oglądać na smartfonie lub tablecie. Jedną z nagród w konkursach będzie możliwość bezpłatnego przetestowania telewizji.

Firma Scarnet jest dystrybutorem sprzętu Xiaomi. Poza telefonami są to różne gadżety codziennego użytku jak fitbandy, odkurzacze czy głośniki, z którymi będzie można się zaznajomić podczas Dni Skarżyska na stoisku firmy Scarnet.

scarnet skarzysko

Darmowy hotspot na Dniach Skarżyska!

Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę, kiedy na stadionie Ruchu będzie się odbywał festyn i koncerty, dla wszystkich dostępny będzie darmowy hotspot.

darmowy hotspot skarzysko

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy Scarnet podczas Dni Skarżyska!

 

Przygotowania do uruchomienia stoiska trwają

Kliknij w baner poniżej, aby poznać pełną ofertę firmy Scarnet

scarnet skarzysko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here