Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet – internet światłowodowy i telewizja
Scarnet – internet światłowodowy i telewizja
Scarnet – internet światłowodowy i telewizja
Scarnet – internet światłowodowy i telewizja

20 października obchodzony jest Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji władze miasta zaprosiły seniorów na widowisko, na którym wystąpili znany wokalista Andrzej Rybiński oraz skarżyski kabaret Weźrzesz, również zresztą już dobrze w kraju znany.

Skarżyscy seniorze tłumnie zjawili się w piątkowy wieczór w Miejskim Centrum Kultury. Zanim na scenie pojawili się artyści, prezydent Konrad Krönig i jego zastępca Krzysztof Myszka złożyli seniorom życzenia i wręczyli kwiaty oraz zapraszali do Klubu Senior+, który już wkrótce rozpocznie działalność.

W dobry nastrój wprowadził widownię nasz rodzimy kabaret Weźrzesz. Tym razem w małżeńskim składzie, w osobach Kasi i Jarka Pająków, zaprezentował swoje najlepsze skecze. Część z nich dotyczyła, a jakże, perypetii małżeńskich. Na scenie pojawiła się też świetnie już znana siostra zakonna Jarosława, były również m.in. skecze „Posterunek policji” i „Sekretariat nieba”.


ZBIÓRKA NA RZECZ SZPITALA W SKARŻYSKU

Andrzej Rybiński, znany dobrze zarówno z występów solowych, jak i w zespołach 2 plus 1 oraz Andrzej i Eliza, równie szybko nawiązał świetny kontakt z publicznością. Nie mogło być inaczej, ponieważ swój występ rozpoczął od „Pocieszanki”, potocznie zwanej „Pogodą dla bogaczy”, czyli jednej z najbardziej znanych swoich piosenek. A te przeplatał anegdotami z bogatej kariery artystycznej. Swój największy przebój „Nie liczę godzin i lat” śpiewał już razem z publicznością. Na klawiszach grał Kacper Rybiński, syn wokalisty.

anna tchórzewskakonard kronigkabaret weźrzeszkabaret weźrzeszkabaret weźrzeszkabaret weźrzeszandrzej rybińskikacper rybińskiandrzej rybińskiandrzej rybińskiandrzej rybiński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here