Promocje na internet Scarnet - kliknij i dowiedz się więcej!
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Już po raz 22. Adolf Walkowiak, pomysłodawca biegu, wraz z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji zaprosili do rekreacyjnego biegania w Kamiennej.

Impreza, która już na stałe wpisała się w sportowy kalendarz Skarżyska przyciąga dzieci, młodzież i dorosłych z naszego miasta i okolic. Najliczniej na starcie stawiają się przedszkolaki oraz uczniowie podstawówek, ale nie brakuje też prawdziwych gwiazd, jak choćby Rafała Czarneckiego, który wystartował  w kategorii open.

Dla wielu najmłodszych biegaczy to pierwsze starty w, miejmy nadzieję, równie wspaniałych karierach jak w przypadku Rafała Czarneckiego. Niewykluczone, że część z nich trafi pod jego skrzydła do klubów UKS Celsium i STS Skarżysko.

Adolf Walkowiak
Adolf Walkowiak

Wyniki 22. Biegu o Błękitną Wstęgę Kamiennej:

Chłopcy – przedszkola  100 m.

  1. Stanisław Kałużyński
  2. Miłosz Miernik
  3. Aleksander Drabik
  4. Marcin Ubysz
  5. Miłosz Samiec
  6. Piotr Olszewski

Dziewczynki  – przedszkola  100 m.

  1. Anna Bajon
  2. Gabriela Ubysz
  3. Nadia Pieniążek
  4. Nikola Pięniążek
  5. Zofia Polak

Chłopcy I-II klasa  200 m.

  1. Szymon Gruchała
  2. Alan Sulima
  3. Filip Synowiec
  4. Oliwier Łoboda
  5. Wojciech Wawrzaszek

Dziewczęta I-II klasa 200 m.

  1. Wiktoria Kwiecień
  2. Antonina Warso
  3. Nikola Bębas
  4. Ola Dziewit
  5. Nikola Lisowska

Chłopcy klasy III-IV 200 m.

  1. Daniel Jaromin
  2. Kacper Kępa
  3. Mikołaj Mendak
  4. Bartłomiej Sobaczak
  5. Kacper Drzazga

Dziewczęta klasa III – IV 200 m.

  1. Marika Świtek
  2. Oliwia Mendelowska
  3. Klaudia Wabik
  4. Nikola Szafraniec
  5. Oliwia Gawron

Chłopcy V-VI klasa 800 m.

  1. Igor Kasprowicz
  2. Filip Stojek
  3. Maciej Arent
  4. Wiktor Pluta
  5. Filip Szafraniec

Dziewczęta V-VI klasa 600 m.

  1. Katarzyna Brzózka
  2. Zuzanna Ziomek
  3. Pola Imielińska
  4. Aleksandra Zawadzka
  5. Sandra Chudzik

Dziewczęta Gimnazjum 800 m.

  1. Amelia Suwara
  2. Monika Mońko

Chłopcy Gimnazjum 1000 m.

  1. Szymon Szymański
  2. Jakub Ciemięga

OPEN Mężczyźni 2000 m.

  1. Rafał Czarnecki
  2. Bartosz Bernaciak
  3. Sebastian Rogalski
  4. Sylwester Dudek
  5. Szymon Szymański

Open Kobiety 1000 m.

  1. Klaudia Kotańska
  2. Natalia Kwiecień
  3. Agnieszka Matysek

Adolf Walkowiak
Adolf Walkowiak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here