Takiego koncertu Fundacji Daj Szansę jeszcze nie było. Wystąpili nie tylko stypendyści

1419
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyszczanie znani ze scen artystycznej, samorządowej i innych dziedzin życia publicznego wystąpili obok stypendystów podczas 40. koncertu charytatywnego Fundacji Daj Szansę. Koncert odbył się w MCK w Skarżysku-Kamiennej.

Liczba koncertów, jakie zorganizowała Fundacja Daj Szansę, jest już iście imponująca. Zawsze jednak występowali na nich aktualni lub byli stypendyści fundacji. Tym razem było inaczej.

Do koncertu numer 49 Fundacja Daj Szansę zaprosiła również innych wykonawców, a także osoby, które na scenie pojawiają się z rzadka lub nawet wcale. A nawet jeśli już, to na scenach innych, na przykład samorządowej.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W sobotni wieczór 14 maja 2022 roku na scenie Miejskiego Centrum Kultury wykonawcy pojawili się w duetach i zespołach. Zaprezentowali bardzo różny repertuar, a tematem przewodnim były relacje damsko-męskie.

Publiczność nie raz i nie dwa przyłączała się do śpiewania, ale największą furorę wśród widzów zrobił 3-letni Tomuś Wiśnios, najmłodszy z artystycznego klanu państwa Wiśniosów.

Pod koniec koncertu wszyscy wykonawcy wyszli razem na scenę i zaintonowano „Hej sokoły” jako wyraz solidarności z Ukrainą.

Z zapowiadanego grona wykonawców nie mogła zjawić się jedynie dyrektorka szkoły muzycznej Ewa Krakowiak, a tak na scenie wystąpili:

  • darczyńcy i przyjaciele fundacji: Jacek Banaszczyk z zespołem, Zbigniew Biber, Barbara Kocia, Ewa Krakowiak, Anna Leżańska, Grzegorz Małkus, Michał Mańkowski, Mirosław Paduch, Jolanta Pietrala z zespołem, Tomasz  Sekuła, Monika Walczak, Jarosław i Małgorzata Wiśniosowie, Roman Wojcieszek, Maria Wroniewska.
  • stypendyści: Miłosz Dobrucki, Oliwia Kasińska, Małgorzata Mańkowska, Jan Markowski, Żaneta Okła, Wiktoria Paduch, Kacper Palkowski, Maja Skórska, Maria Walczak, Julia Wiśnios, Bartosz Wiśnios, Tomasz Wiśnios.

Każdy koncert fundacji to okazja do zbiórki i podziękowań dla darczyńców, którzy utalentowaną młodzież wspierają na bieżąco. Tym razem podczas wydarzenia zebrano blisko trzy tysiące złotych, a podziękowania oraz certyfikaty i wyróżnienia otrzymali:

Wyróżnienia honorowe

Siewca Dobra – Tomasz Wojteczek.

Złote Serce – Artur Berus.

Certyfikaty przynależności do Kręgów Fundatorów Fundacji Daj Szansę

Certyfikat przynależności do Brylantowego Kręgu Fundatorów Fundacji „Daj Szansę”: Tadeusz Bałchanowski, Paweł Krupa, Bartosz Bętkowski, Jacek Jeżyk, Grzegorz Małkus.

Certyfikat przynależności do Platynowego Kręgu Fundatorów Fundacji Daj Szansę – Piotr Brzeziński, Bogumiła Niziołek, Teresa Smulczyńska.

Certyfikat przynależności do Złotego Kręgu Fundatorów Fundacji Daj Szansę – Barbara Kocia, Zbigniew Miernik.

Certyfikat przynależności do Srebrnego Kręgu Fundatorów Fundacji „Daj Szansę” – Roman Wojcieszek.

Certyfikat przynależności do Brązowego Kręgu Fundatorów Fundacji „Daj Szansę” – Arkadiusz Bogucki.

Certyfikaty dobroczynności: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej, Bank Spółdzielczy w Suchedniowie, EPP Property Management Grupa EPP w Kielcach, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Koncert nr 49 był wyjątkowy, ale ta liczba oznacza, że przed nami koncert nr 50, czyli koncert jubileuszowy. Odbędzie się jesienią i fundacja zapowiada, że będzie wyjątkowy. Pozostaje nam cierpliwie czekać.

 

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to