Pokażmy, że Skarżysko jest fit – Akademia Holistyczna zaprasza do niezwykłego wyzwania!

2358
fot. Pixabay
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Akademia Holistyczna, kompleks fitness w Skarżysku-Kamiennej, zaprasza do wspólnych ćwiczeń mieszkańców miasta i nie tylko. Celem jest wspólne wykonywanie ćwiczeń w jak największym gronie. Minimalną liczbę uczestników wyznaczyli internauci na Facebooku Akademii Holistycznej.

Challenge #5 z Akademią Holistyczną już się odbył. Kliknij i zobacz relację:

Challenge z Akademią Holistyczną – trening z dobrą zabawą odbył się na Orliku

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Najbliższy challenge, czyli wyzwanie, jest już kolejnym w Akademii Holistycznej. Tym razem celem jest, aby jak największa liczba osób wspólnie wykonywała podstawowe ćwiczenia fizyczne.

Będzie to już piąty challenge w Akademii Holistycznej. W dwóch pierwszych, jej założyciele, bracia Brunon i Filip Sokołowscy, robili pompki i podciągnięcia – minimum tyle, ile było reakcji pod postem z informacją o tym na Facebooku. Pompek musieli zrobić min. 1300! W dwa kolejne zaangażowali się już inni uczestnicy Akademii Holistycznej – wspólnie, przez godzinę, wykonywali ćwiczenia – deskę i krzesełko.

Tym razem Akademia Holistyczna zaprasza wszystkich chętnych. Najważniejsze, aby liczba uczestników przekroczyła liczbę reakcji pod postem z zaproszeniem do wyzwania. Reakcji tych na kilka dni przed wydarzeniem było blisko 500! Czy uda się zebrać tak dużą liczbę osób?

– Czy w Skarżysku jest 500 osób, które lubią aktywność fizyczną? Jesteśmy pewni, że tak! Ważne tylko, aby jak najwięcej z Was przyszło tego dnia na Orlik! Przyprowadźcie bliskich, znajomych sąsiadów i kogo tylko chcecie. Chodzi nam o to, aby w jak największej liczbie spotkać się i wykonać podstawowe ćwiczenia fizyczne, a w ten sposób pokazać, że skarżyszczanie dbają o swoją kondycję, a jednocześnie potrafią się dobrze bawić. Jest powszechnie wiadome, że ćwiczenia fizyczne są nie tylko dobre dla zdrowia, ale wpływają też pozytywnie na nastrój – zachęca Filip Sokołowski, pomysłodawca wyzwania.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 października 2019 roku, o godz. 15.00 na Orliku przy hali MCSiR, przy ul. Sienkiewicza. W przypadku niepogody challenge odbędzie się pod dachem lodowiska.

Całość potrwa ok. 30 minut, a poprzedzona będzie krótką rozgrzewką. Będą to podstawowe ćwiczenia, np. przysiady i podskoki. Będą dostosowane do możliwości uczestników i oczywiście każdy będzie mógł zrobić sobie odpoczynek w dowolnym momencie.

Wśród uczestników rozlosowane będą zaproszenia na usługi Akademii Holistycznej.

Na koniec będzie wspólne zdjęcie, a całość zarejestrowana będzie też dronem.

Zapraszamy!

Kilka zdjęć z poprzednich wyzwań w Akademii Holistycznej:

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to