#AlexChallenge w piekarni Batmar. Są kolejne nominacje

4029
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wyzwanie w akcji #AlexChallenge wykonała ekipa piekarni Batmar ze Skarżyska-Kamiennej. Akcja będzie toczyć się nadal, ponieważ są kolejne nominacje.

Nie ma praktycznie dnia, żeby gdzieś w Skarżysku-Kamiennej czy okolicy nie wykonywano wyzwania w akcji #AlexChallenge na rzecz Alexa Michalskiego, mieszkańca naszego miasta, który boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

W środę pompki i przysiady wykonała załoga piekarni Batmar. Wcześniej w firmie przeprowadzono zbiórkę pieniędzy, a firma dorzuci jeszcze coś od siebie, jak obiecała Barbara Czerska, jedna ze współwłaścicielek firmy.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

 

Nominowani do wyzwania #AlexChallenge to:

  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Skarżysku-Kamiennej
  • Hurtownia papiernicza Kornel w Skarżysku-Kamiennej
  • Wody Pierrot w Skarżysku-Kamiennej

Alex Michalski to czterolatek ze Skarżyska-Kamiennej. Urodził się jako wcześniak i w wyniku tego cierpi na liczne schorzenia. Od urodzenia przeszedł ponad 20 operacji. Wymaga stałej opieki i rehabilitacji, i to na ten cel zbierane są środki w akcji #AlexChallenge. Firmy i instytucje wykonujące wyzwanie przeprowadzają zbiórkę i wpłacają pieniądze na konto Alexa. Akcja #AlexChallenge została zainicjowana przez market Kaufland w Skarżysku.

W internecie trwa zbiórka charytatywna dla Alexa i część firm podejmujących wyzwanie #AlexChallenge to właśnie na nią wpłaca pieniądze.

Na koncie internetowej zbiórki na rzecz Alexa Michalskiego jest już ponad 20 tysięcy złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji chłopca, które wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie.

 

Wcześniejsze wykonania wyzwania #AlexChallenge można zobaczyć tutaj:

ALEX CHALLENGE

 

 

 

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to