Aneta Załęcka wśród gwiazd i Lwic Biznesu

2854
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Aneta Załęcka, właścicielka atelier fryzjerskiego Anett w Skarżysku-Kamiennej, została laureatką plebiscytu Lwice Biznesu 2019 pisma Law Business Quality.

Plebiscyt „Lwice Biznesu” ma na celu propagować kobiety, które świetnie radzą sobie na rynku, łącząc  z sukcesem pracę zawodową z życiem prywatnym.

Skierowany jest do właścicielek małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, osób zajmujących wysokie stanowiska menedżerskie lub kierownicze w korporacjach bądź instytucjach państwowych, lub też zasiadających w zarządach fundacji czy stowarzyszeń.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W tym roku wyróżnienia przyznano już po raz piąty. Na uroczystej gali w Warszawie wśród kilkudziesięciu kobiet, które przyjechały z całej Polski, a nawet z zagranicy, aby odebrać wyróżnienie, znalazła się też Aneta Załęcka ze Skarżyska-Kamiennej.

Wręczeniu statuetek towarzyszyła też premiera książki „Lwice biznesu. O rodzinie i sukcesie”, w której kobiety, w tym laureatki nagrody, opowiedziały, jak udaje im się godzić życie zawodowe czy społeczne z życiem rodzinnym.

– Lwice Biznesu to  fenomenalny projekt dla kobiet. Różne historie różnych kobiet w jednej książce. Cieszę się, ze moja historia też w niej jest. Dzięki temu mogłam się przenieść w inną strefę czasową. Dzieciństwo to piękny okres w życiu, ale też decydujący o naszej przyszłości. Nie było mi łatwo odkryć coś z zamierzchłej przeszłości. To było przezwyciężenie słabości i udowodnienie sobie, że odważne decyzje są okupione dużym wysiłkiem. To, kim jestem dziś to właśnie biografia mojej rodziny, tych,  którzy odeszli i ukształtowali mnie, mimo ze już ich nie ma. Dziękuje Ilonie Adamskiej za to olbrzymie wyróżnienie. To dla mnie zaszczyt być w tak wyjątkowym towarzystwie wartościowych ludzi – skomentowała wyróżnienie Aneta Załęcka.

Na gali pojawiło się wiele gwiazd show-biznesu. Obecne były m.in. Irena Eris, Katarzyna Miller, Katarzyna Pakosińska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska czy Katarzyna Bonda. Statuetki wspólnie z pomysłodawczynią wyróżnienia Iloną Adamską wręczał Jacek Santorski.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to