REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Jak informuje urząd miasta na swojej stronie internetowej, dziś rozpoczęły się prace porządkowe na terenie, gdzie w przyszłości znajdzie się Park Edukacyjny „Bernatka”.

Porządkowanie terenu w okolicy zalewu jest pierwszym etapem prac w miejscu, gdzie znajdzie się park. – Cieszy mnie, że prace nad tą inwestycją nabierają kształtu – mówi prezydent Konrad Krönig.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Park ten ma być jedną z największych atrakcji turystycznych Skarżyska. Część szczegółów na jego temat poznaliśmy podczas ubiegłorocznego forum inwestycyjnego. Inwestorem jest Fundacja Promocji i Rozwoju Polski Wschodniej. Jak podaje strona urzędu miasta, więcej szczegółów odnośnie parku, w tym wizualizacje, poznamy na tegorocznej, drugiej edycji forum. Odbędzie się ono we wrześniu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, co znajdzie się w parku edukacyjnym „Bernatka”

Jak podkreśla Konrad Krönig, sam zalew i teren w jego najbliższym otoczeniu pozostaje w rękach miasta. – Przed naszym samorządem stanie kolejne wyzwanie – zorganizowanie środków na nakłady inwestycje na sam zalew i infrastrukturę na tym terenie – dodaje prezydent.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to