REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Celsium, dostawca ciepła w Skarżysku-Kamiennej i kilku innych miastach Polski, zaprasza mieszkańców do przyłączenia się do akcji „Odzyskujemy świąteczną energię z Celsium!”.

Akcja „Odzyskujemy świąteczną energię z Celsium!” polegać będzie na tym, że firma Celsium BEZPŁATNIE odbierze od mieszkańców po świętach żywe choinki. Następnie zostaną one spalone w biomasowych piecach o zamienione w ten sposób na energię wykorzystaną do ogrzewania domów mieszkańców.

Choinki tworzą w naszych domach niepowtarzalny klimat, ale po świętach często stanowią problem dla właścicieli, którzy nie wiedzą, jak je zutylizować. Choinka w świetle prawa jest odpadem komunalnym, który powinien być odpowiednio zebrany i zutylizowany.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

– Ideą akcji „Odzyskujemy świąteczną energię z Celsium!” jest ponowne wykorzystanie choinek. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tej proekologicznej akcji. Drzewka zostaną spalone i zamienione na energię wykorzystaną do ogrzewania domów, która jest bardzo przyjazna środowisku. Dzięki takim działaniom zwiększamy udział tzw. zielonej energii oraz dbamy o środowisko – mówi Agnieszka Plaskota, kierownik działu Sprzedaży i Marketingu Celsium.

Aby Celsium odebrało od nas choinkę, należy:

  • Pozbawić ją wszelkich ozdób i dodatków
  • Wejść na profil Celsium na Facebooku: https://www.facebook.com/cieplocelsium/
  • Dodać profil do obserwowanych
  • W prywatnej wiadomości zgłosić prośbę o odbiór, podając miejsce i termin odbioru

UWAGA!
Akcja dotyczy choinek żywych – ciętych i w doniczkach.
Należy pamiętać, aby usunąć ozdoby, stojaki i doniczki.

Termin zgłoszeń został wydłużony i potrwa do 10 stycznia 2020 roku, a odbiór drzewek będzie trwał do końca stycznia 2020 roku. Po otrzymaniu zgłoszeń firma ustali harmonogram odbioru.

Odbiór jest BEZPŁATNY.

Zachęcamy do udziału w akcji!

odbior choinek skarzysko

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to