REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Festyn z okazji Dnia Dziecka to atrakcja, na jaką co roku zapraszają najmłodszych skarżyszczan radni z osiedla, Marek Gąska i Adam Ciok, oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Dolna Kamienna. Na pikniku świetnie bawią się również dorośli.

W niedzielne popołudnie na skwerze w Rynku, który od zeszłego roku nosi imię pierwszego burmistrza i wójta Skarżyska-Kamiennej Antoniego Biernackiego. Na dzieci czekały atrakcje, które są już tradycją skarżyskich festynów. Były dmuchańce, spotkanie z doktorem H2O ze skarżyskich Wodociągów, pokazy ratownictwa medycznego oraz konkursy i animacje.

Skarżyskie służby oraz szkoła jazdy „OSK Paweł” tradycyjnie prezentowały swoje pojazdy i sprzęt, a dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 8 zaprezentowały występy artystyczne. Swoje umiejętności pokazali też karatecy ze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Do zabawy zaproszono również rodziców. Dla nich też przygotowano konkursy.

Na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz woda z sokiem z saturatora od MPWiK.

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Kamiennej to wspólna inicjatywa radnych miejskich z osiedla, Marka Gąski i Adama Cioka, oraz Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Dolna Kamienna.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to