Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

„Dzień Dziecka z wędką” to zawody wędkarskie, na jakie co roku z okazji święta dzieci zapraszają wędkarze skarżyskich kół. Najmłodsi wracają z Rejowa z nagrodami, nawet jak ryba nie weźmie.

Wędkarze z trzech skarżyskich kół Polskiego Związku Wędkarskiego: Miejskiego, Mesko i PKP co roku zapraszają dzieci i młodzież do wspólnego wędkowania. Okazją jest oczywiście Międzynarodowy Dzień Dziecka.

W tym roku na imprezę pod nazwą „Dzień Dziecka z wędką” stawiła się blisko setka dzieci. Wszyscy pod opieką rodziców, dziadków lub znajomych wędkarzy. Łowić można było metodą spławikową.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Dorośli pomagali dzieciom, a wielu najmłodszych właśnie tego dnia po raz pierwszy miało wędkę w ręku. Część z pewnością złapało bakcyla wędkowania.

Nie każdemu dziecku udało się coś złapać, ale nagrody czekały na wszystkich. Każde dziecko otrzymało torbę pełną zabawek i słodyczy. Wśród nagród nie zabrakło oczywiście sprzętu wędkarskiego. Najlepsi otrzymali też puchary.

Organizatorzy gorąco dziękują sponsorom za wsparcie imprezy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here