Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż i wokoło już rozbrzmiewają świąteczne dźwięki. Szczególnie pięknie zabrzmią już niedługo w kościele pw. św. Brata Alberta w Skarżysku-Kamiennej. Odbędzie się tam Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Będzie to pierwsza edycja tego festiwalu. Wystąpią na nim dzieci i młodzież ze skarżyskich szkół podstawowych oraz schol z lokalnych parafii.

Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu. Będzie to okazja do posłuchania pięknych pieśni oraz docenienia młodych wykonawców. Ci otrzymają również cenne nagrody.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Festiwal Kolęd i Pastorałek odbędzie się w piątek 16 grudnia 2022 roku o godz. 11.00 w kościele pw. św. brata Alberta w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Spółdzielczej 52. Wstęp jest wolny.

Zapraszamy też na jarmark bożonarodzeniowy w Skarżysku:

Jarmark bożonarodzeniowy i podwójny pchli targ. Zapraszamy po piękne ozdoby i inne drobiazgi

 

Na koncert zapraszają Bractwo „Bądź Dobry Jak Chleb” działające przy parafii św. Brata Alberta, Stowarzyszenie Przyjazne Skarżysko, Kraina Szczęścia oraz firma Kumers.

Zapraszamy!

Festiwal Kolęd i Pastorałek odbędzie się w kościele pw. św. Brata Alberta w Skarżysku-Kamiennej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here