REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Coraz bliżej do ferii zimowych w świętokrzyskim. Fundacja Ludzie z Natury zaprasza dzieci do spędzenia ich na łonie natury pod hasłem „W Bliskości z Naturą”.

Fundację Ludzie z Natury tworzy sześć kobiet: Marysia, Martyna, Ania, Agata, Weronika i Magda. Ich misją jest zbliżanie Ludzi do Natury i do siebie nawzajem. Dlatego też ich działania często odbywają się w plenerze.

Kiedy we wrześniu otwieraliśmy Bazę Leśną Oskoła przyświecała nam idea, w której chcieliśmy rozwijać w dzieciach fascynację i zachwyt nad Naturą, która nas otacza. W spotkaniach i warsztatach, które prowadzimy, uczestnicy doświadczają, że spacer do lasu może być lekarstwem „na całe zło”. Przedszkolaki, które odwiedzają naszą Bazę Leśną regularnie, są dowodem na to, że to tak faktycznie działa. Dzieci są o wiele spokojniejsze, potrafią rozładować swoje emocje tak, aby nie krzywdzić siebie i innych.

Na te ferie Fundacja Ludzie z Natury również nie zawiodła i przygotowała wyjątkową ofertę: Warsztaty Leśne „W Bliskości z Naturą”.

Zapraszamy dzieci na ferie jak za starych dobrych czasów. W ramach naszych leśnych warsztatów zapewniamy świeże powietrze, kałuże błotne, wodniste i te pełne liści czy igieł, górę piachu, górki małe i większe, ścieżki dla ludzi oraz te wyznaczone przez zwierzęta leśne, drzewa z gałęziami oraz przewalone drzewa, zabawy integracyjne oraz zajęcia plastyczne. Mamy nadzieję, że aktywności te okażą się dla dzieci wspaniałą alternatywą do spędzania wolnego czasu bez ekranów.Maria Filipiak, prezeska Fundacji Ludzie z Natury
REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Warsztaty będą odbywały się przez cały okres ferii zimowych na terenie Bazy Leśnej Oskoła przy ul. Działkowej w Skarżysku-Kamiennej oraz w okolicznym lesie.

Oferta jest skierowana do dzieci w wieku od 5 do 10 lat, które uwielbiają aktywności na świeżym powietrzu, podchody, quizy przyrodnicze oraz różnego rodzaju zajęcia plastyczne.

Mogą Państwo zapisać dziecko na pojedyncze dni, albo na cały okres ferii. I uwaga, do 2 lutego trwa oferta: za dzień opłata za dziecko wynosi 100 zł, po tym terminie to już 125 zł.

Chcą dowiedzieć się Państwo więcej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 793 901 70 albo mailowego: kontakt@ludzieznatury.org.

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to