Sławomir Bogusiewicz wystąpi w Kawiarni Muzycznej MCK

1034
slawek bogusiewicz
Sławomir Bogusiewicz
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Sławomir Bogusiewicz będzie kolejnym artystą, który wystąpi w Kawiarni Muzycznej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

W Kawiarni Muzycznej MCK zaplanowano kolejny koncert. Niedawno słuchaliśmy koncertu radomskiego duetu Sordina Trąb Yerycha, jeszcze w lutym usłyszmy Michałka, a teraz znamy już datę kolejnego koncertu.

Dwa koncerty wkrótce w Kawiarni Muzycznej MCK. Zagrają Sordina Trąb Yerycha i Michałek

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

 

Sławomir Bogusiewicz, który wystąpi na scenie MCK, jest dobrze znany bywalcom Kawiarni Literackiej MCK, gdzie często śpiewa i gra na gitarze podczas spotkań Grupy Literackiej „Wiklina”.

Tym razem wystąpi w Kawiarni Muzycznej MCK, gdzie będzie jedynym bohaterem wieczoru. Koncert będzie nosił tytuł „Dla ludzi, dla Polski, dla Europy, dla świata, dla siebie”. Widzowie usłyszą zarówno jego własne utwory, jak i piosenki innych artystów. Sławomir Bogusiewicz często aranżuje znane dzieła muzyczne, pisząc do nich własne teksty.

Koncert Sławomira Bogusiewicza w Kawiarni Muzycznej MCK odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2022 roku o godz. 18.00.

Koncert Sławomira Bogusiewicza już się odbył. Zobacz relację i zdjęcia:

Muzyka jak poezja – Sławomir Bogusiewicz wystąpił w Kawiarni Muzycznej MCK w Skarżysku

 

Wstęp jest bezpłatny.

Sławek Bogusiewicz jest rodowitym skarżyszczaninem. Tu się urodził i tu spędził większość życia. Po ukończeniu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wrócił do rodzinnego miasta. Muzyką interesował się od młodych lat. Jako nastolatek grał na gitarze i śpiewał piosenki Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Jacka Kaczmarskiego czy Leonarda Cohena. Pierwsze własne utwory zaczął pisać na studiach. Należy do Grupy Literackiej „Wiklina”.

Kawiarnia Muzyczna MCK zaprasza na koncert Sławomira Bogusiewicza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here