Dwa koncerty wkrótce w Kawiarni Muzycznej MCK. Zagrają Sordina Trąb Yerycha i Michałek

916
Gitara (fot. Pixabay)
(fot. Pixabay)
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Kolejne dwa koncerty czekają na melomanów w Kawiarni Muzycznej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. Wystąpią zespoły Sordina Trąb Yerycha oraz Michałek.

Kawiarnia Muzyczna MCK zaprasza na kolejne koncerty. Jeszcze w styczniu wystąpi Sordina Trąb Yerycha, a w lutym Michałek.

Sordina Trąb Yerycha to duet muzyków z Radomia powstały w 2015 roku jako kontynuacja projektu pod nazwą Ker Paravel z 1992 roku. Twórczość Sordina Trąb Yerycha to od strony muzycznej mieszanka kilku gatunków, w tym elektroniki i punku, ale też forma muzycznego teatru.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Duet Sordina Trąb Yerycha tworzą Marcin Fortuna, odpowiedzialny za muzykę, oraz Miklosz, wokalista i autor tekstów. Duet ma na koncie dwa wydawnictwa – „Armagedonizacja Struktur Onirycznych” z 2017 roku oraz minialbum „Satori” z 2020 roku.

Kilka tygodni temu duet Sordina Trąb Yerycha miał zagrać podczas Skarżyskiego Święta Fabryk 2021, ale ich występ nie doszedł do skutku. Teraz będzie okazja zobaczyć i posłuchać, jak gra.

Sordina Trąb Yerycha wystąpi w Kawiarni Muzycznej MCK w piątek 28 stycznia 2022 roku o godz. 18:00 w sali kawiarni Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Zobacz relację z koncertu Sordina Trąb Yerycha:

Sordina Trąb Yerycha – występ duetu z Radomia kolejnym koncertem w Kawiarni Muzycznej MCK

 

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Niecały miesiąc później na tej samej scenie zagra Michałek, zespół świętokrzyskich muzyków, w tym również pochodzących ze Skarżyska i okolic.

Muzyka Michałka to mieszanka rocka, poprocka, funku. Choć grają od całkiem niedawna, mają już za sobą płytę złożoną z własnych kawałków oraz kilkadziesiąt koncertów.

Płyta zespołu Michałek „Świata zło” już opublikowana. Posłuchajcie!

Zespół Michałek gra w składzie:

  • Jakub Zięba – gitara i wokal
  • Michał Łutczyk – perkusja
  • Mateusz Radek – bas
  • Albert Wiatr – gitara solowa
  • Wiktor Winiarski – trąbka i instrumenty poboczne

Koncert zespołu Michałek odbędzie się w piątek 25 lutego 2022 roku o godz. 18.00 w sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy ul. Słowackiego 25.

Wstęp jest bezpłatny.

Zapraszamy!