Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy, projekcje multimedialne, a także zapierające dech w piersiach bajkowe kostiumy. To wszystko będzie do zobaczenia już wkrótce podczas Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego w wykonaniu Orkiestry Księżniczek na scenach w Skarżysku-Kamiennej i Radomiu.

Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art to jedyny taki projekt na świecie. Wykonuje wyłącznie muzykę króla walca – Johanna Straussa i to nieprzerwanie od niemal dekady. Tradycyjne coroczne Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów zachwycają od lat.

Noworoczne Koncerty Wiedeńskie Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art to połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje Johanna Straussa, a nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Kraina uśmiechu”.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat i za każdym razem przyjmowani są owacjami na stojąco!

Podczas Noworocznych Koncertów Wiedeńskich Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą, dusza śpiewa”, polkę „Tritsch- Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”. W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wykonującej to niezwykłe widowisko, przenosząc Państwa do bajkowego świata.

Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie, ponieważ Noworoczny Koncert Wiedeński – Orkiestra Księżniczek to przede wszystkim doskonała zabawa. Artyści chcą śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem!

Nie tak dawno Koncert Wiedeński zachwycił ze sceny Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach, a już wkrótce tym wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym będzie można się zachwycić na scenach Radomia i Skarżyska-Kamiennej. I to w wyjątkowym wydaniu, bo jednocześnie noworocznym i karnawałowym.

Noworoczny Koncert Wiedeński 2024 – Skarżysko-Kamienna

Noworoczny Koncert Wiedeński w wykonaniu Orkiestry Księżniczek najpierw pojawi się w Skarżysku-Kamiennej. Mieszkańcy miasta oraz goście będą mogli zachwycić się nim, zasiadając na widowni w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Słowackiego 25.

Noworoczny Koncert Wiedeński 2024 w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się w czwartek 25 stycznia 2024 roku o godz. 20.00.

Po bilety zapraszamy tutaj:

Noworoczny Koncert Wiedeński 2 – NOWY PROGRAM

Noworoczny Koncert Wiedeński 2024 – Radom

Już dwa dni później to przepiękne widowisko zawita do Radomia i zostanie zaprezentowane widowni na scenie Radomskiej Orkiestry Kameralnej przy ulicy Żeromskiego 53.

Noworoczny Koncert Wiedeński 2024 w Radomiu odbędzie się w sobotę 27 stycznia 2024 roku o godz. 17.00 i 20.00.

Po bilety zapraszamy tutaj:

Noworoczny Koncert Wiedeński

oraz do Biura Podróży Big Holiday, ul. Wałowa 7, Radom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego niezwykłego koncertu, a potem życzymy identycznych niezapomnianych wrażeń na żywo!