REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wielkie muzyczne wydarzenie już wkrótce w Kielcach! W Filharmonii Świętokrzyskiej z Koncertem Wiedeńskim 2 wystąpi pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek. To jedyny taki projekt na świecie! Zapraszamy na tę kulturalną ucztę również mieszkańców Skarżyska.

Zapraszamy na Noworoczny Koncert Wiedeński w wykonaniu Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art do Skarżyska-Kamiennej i Radomia:

Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wkrótce w Skarżysku i Radomiu

Koncert Wiedeński 2 – Nowy Program to także zapierające dech w piersiach bajkowe kostiumy, które przeniosą widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca – Johanna Straussa. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów, które udowodnią, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna, jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art wykonująca wyłącznie muzykę Króla Walca – Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady!

Koncert Wiedeński 2 – Nowy Program to:

  • pierwsza na świecie orkiestra księżniczek
  • gwiazdorska obsada
  • soliści
  • polski i międzynarodowy balet
  • projekcje multimedialne
  • klasyka wiedeńska w nowoczesnym wydaniu
REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!

Tradycją stały się już coroczne Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. Mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej znają je również ze sceny Miejskiego Centrum Kultury, gdzie odbywały się przed kilku laty. To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Kraina uśmiechu”.

Publiczność usłyszy m.in.: Walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą, dusza śpiewa”, polkę „Tritsch-Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”.

W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wykonującej to niezwykłe widowisko.

Przeniesiemy Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie jak choćby „Wielka sława to żart”, czy „Usta milczą, dusza śpiewa”. Koncert Wiedeński 2 – Nowy Program to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem!

Koncert Wiedeński 2 – Nowy Program to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem!

Koncert Wiedeński 2 – Nowy Program odbędzie się w sobotę 14 października 2023 roku. Będą dwa spektakle: o godz. 17.00 i 20.00.

Zapraszamy po bilety na Koncert Wiedeński 2 – Nowy Program:

  • stacjonarnie do sklepu muzycznego Riff przy ul. Sienkiewicza 60 w Kielcach
  • online na stronie www.tomczykart.pl

Zapraszamy do Kielc na niezwykłe widowisko. Ze Skarżyska do Kielc jest przecież tak blisko!

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to