Krzysztof Ratajski nie wygra turnieju Ladbrokes Masters 2021. Rywal wziął rewanż

1935
Krzysztof Ratajski
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Krzysztof Ratajski, pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej, najlepszy obecnie polski darter, odpadł w pierwszej rundzie turnieju darta Ladbrokes Masters 2021.

Krzysztof Ratajski wystąpił w turnieju po raz pierwszy dzięki wysokiej pozycji w światowym rankingu – obecnie jest czternasty.

Rywalem był Simon Whitlock, z którym Krzysztof Ratajski wygrał na niedawnych mistrzostwach świata, gdzie potem dotarł do ćwierćfinału.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Tym razem to Australijczyk wygrał, biorąc rewanż za mistrzostwa. Mecz toczony był do sześciu wygranych legów i Whitlock wygrał 6:2. Krzysztof Ratajski źle zaczął spotkanie, przegrał trzy pierwsze legi i potem nie był w stanie dogonić rywala.

Tak swój występ skomentował Krzysztof Ratajski:

Słaby mecz w moim wykonaniu i przegrana w debiucie Labrokes Masters. Simon zagrał świetny mecz i zasłużenie wygrał. Powodzenia dla niego w kolejnych meczach! Jedyne pocieszenie, że ten turniej nie jest zaliczany do rankingu, ale i tak szkoda. Dziękuję za doping!

 

 

Transmisje z meczów darta z udziałem Krzysztof Ratajskiego pokazuje TVP Sport.

Krzysztof Ratajski, dzięki awansowi do ścisłej światowej czołówki i dobremu startowi w mistrzostwach świata, spowodował wzrost zainteresowania dartem w Polsce. Sklepy przeżywają oblężenie i brakuje im towaru.

Więcej o „efekcie Krzysztofa Ratajskiego”:

Efekt Krzysztofa Ratajskiego. Dart coraz popularniejszy, a darter rodem ze Skarżyska znów w grze

 

Zrzuty ekranu pochodzą z TVP Sport.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here