Lekcja Śpiewania 2/104 – zapraszamy do uczczenia śpiewem Narodowego Święta Niepodległości

510
Lekcja Śpiewania 2/104 to jeden ze sposobów, w jaki w Skarżysku-Kamiennej możemy uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszają Powiatowa i Publiczna Biblioteka Publiczna oraz Państwowa Szkoła Muzyczna.
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Lekcja Śpiewania 2/104 to jeden ze sposobów, w jaki w Skarżysku-Kamiennej możemy uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszają nasi bibliotekarze i muzycy.

Zobacz relację z Lekcji śpiewania 2/104 w Skarżysku-Kamiennej:

Tak należy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości! Lekcja Śpiewania w Skarżysku piękną lekcją patriotyzmu

 

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Przed nami Narodowe Święto Niepodległości 2022. Ten doniosły dla Polski dzień warto uczcić w sposób równie doniosły – śpiewem. Na taką formę upamiętnienia rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości zapraszają biblioteka publiczna oraz szkoła muzyczna w Skarżysku-Kamiennej.

Co oznaczają liczby w nazwie tego wydarzenia?

Liczba 2 – bo to druga edycja. Pierwsza odbyła się w 2019 roku. Tutaj relacja: https://proskarzysko.pl/lekcja-spiewania-1-101/. Potem nastąpiła trzyletnia przerwa, a spowodowana była obecnością koronawirusa. W tym roku Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Państwowa Szkoła Muzyczna kontynuują swój pomysł.

Liczba 104 – bo w tym roku będziemy obchodzić właśnie 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ekipy biblioteki publicznej i szkoły muzycznej zapraszają zatem do wspólnego śpiewania. Głosami prowadzącymi śpiew publiczności będą nauczyciele szkoły, a bibliotekarze przygotują śpiewniki, które będą wręczane uczestnikom.

Patronat nad imprezą objęła Biblioteka Polskiej Piosenki, która w Krakowie organizuje takie koncerty od 2002 roku.

Lekcja Śpiewania 2/104 odbędzie się w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, czyli w czwartek 10 listopada 2022 roku o godz. 17.00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Skarżysku-Kamiennej przy Placu Floriańskim 14. Potrwa ok. półtorej godziny.

Wstęp wolny.

Narodowe Święto Niepodległości będzie też uczczone uroczystościami pod pomnikiem „Bojownikom o niepodległość” na osiedlu Zachodnie. Więcej szczegółów wkrótce.

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here