Marzena Okła-Drewnowicz na finiszu kampanii dziękuje za wsparcie i prosi o „mądry wybór”

1272
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Posłanka Marzena Okła-Drewnowicz ubiegająca się o wybór do parlamentu kolejnej kadencji w ostatnim dniu kampanii wyborczej w rodzinnym Skarżysku-Kamiennej dziękowała za okazane w ostatnich tygodniach wsparcie. „Zagłosujmy mądrze” – zaapelowała do wyborców.

Piątek jest ostatnim dniem kampanii wyborczej. Na kilka godzin przed rozpoczęciem ciszy wyborczej Marzena Okła-Drewnowicz zwróciła się do wyborców na spotkaniu w Skarżysku. Towarzyszyli jej członkowie komitetu oraz sympatycy.

Zwracając się do wyborców, dziękowała za wsparcie okazane w kampanii oraz apelowała o głosy. – Czas kampanii nigdy nie jest łatwy, ale czas tej kampanii, która już jest właściwie za mną, był dla mnie wyjątkowy. Pragnę podziękować wszystkim, którzy mnie tak gorąco wspierali, dziękuję za wolne płoty, za wiadomości, maile i telefony. One dawały mi siłę i przekonanie, że warto walczyć. Każdy mandat poselski tylko wtedy ma sens, gdy jest z woli i siły ludzi. Z takim wsparciem dawno się nie spotkałam. Jeśli dane mi będzie po raz kolejny ten mandat mieć, to nie będzie mój mandat, ale wszystkich, którzy oddadzą na mnie głos. Ja będę jedynie jego sygnatariuszką. Będę się starała pracować ze wszystkich sił, tak jak i do tej pory pracowałam – powiedziała obecna posłanka.

Posłanka przypomniała swoje dotychczasowe działania oraz podkreśliła, na czym najbardziej skupi się w przypadku otrzymania mandatu poselskiego na kolejną kadencję. – To, co jest ważne dla mnie i jest moim marzeniem, to żebyśmy mieli normalny i bezpieczny kraj. Dla mnie ważne jest, aby wszystkie projekty ustaw dotyczące osób starszych, nad którymi pracowałam, weszły w życie. Moim wielkim regionalnym marzeniem jest, aby na mapę północnej części województwa wróciły Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca , żeby mieszkańcy powiatów skarżyskiego, starachowickiego i ostrowieckiego byli bezpieczni. W przyszłej kadencji chciałabym zabiegać o bezpłatne szczepionki na HPV, żeby dziewczynki, a w przyszłości kobiety, też były bezpieczne. Jest o co walczyć, o opiekę, o zdrowie, o silny region i o to, abyśmy byli bezpieczni – dodała.


Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Wybory do parlamentu odbędą się w najbliższą niedzielę, 13 października 2019 roku.

Marzena Okła-Drewnowicz startuje do Sejmu RP z trzeciego miejsca na świętokrzyskiej liście Koalicji Obywatelskiej.