REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Marzena Okła-Drewnowicz, poseł na Sejm RP, składa za pośrednictwem naszego portalu życzenia wielkanocne. Dziękuje również pracownikom medycznym.

Tymi słowami Marzena Okła-Drewnowicz zwraca się do Państwa tuż przed świętami Wielkiej Nocy:

Szanowni Państwo,

Dziś życzenia dobrych świąt w gronie najbliższych nabrały zupełnie nowego znaczenia. Wykorzystajmy ten czas do świętowania w naszych domach i przede wszystkim w naszych sercach.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Niech wraz ze Zmartwychwstaniem Pańskim zagości w nas nadzieja na lepszą przyszłość, w której będzie nie tylko więcej zdrowia, ale i wzajemnego szacunku.

Pracownikom medycznym dziękuję, a wszystkim przypominam „zostań w domu”.

Marzena Okła Drewnowicz
Poseł na Sejm RP

 

Artykuł sponsorowany

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

1 KOMENTARZ

  1. Achtung!
    W przyszłą niedzielę POlnischenKOmeraden urządzają sabat dla przyszłych poddanych Niemieckiego Związku Radzieckiego żyjących w PO-Landzie pod hasłem: „Żeby było tak jak było nam się dobrze żyło, a wam uj w upę”. Marzena powspomina Michała przekonując że pomaganie bandytom nie jest złe, a jej były ukochany Grzegorz opowie jak wybudował dom za wyłudzone miliony z faktury VAT. Fura już Grzesia przeprosił za skazanie, ale „no wicie rozumicie” tym razem nie dało się inaczej…. Jan opowie o trudnej sztuce lawirowania pomiędzy dwoma grupami bandyckimi z których obie były popierane przez jego macierzystą partię, a zwłaszcza o obronie drobnej kanalii sprzymierzonej z jedną z owych grup (kanalia nie będzie już płakać do kamery, gdyż nawet Rafał z Okręgowej tym razem się nie nabierze gdyż Sławomir Mielniczuk już wie skąd wzięła się nieudolność miejscowych organów w tak wielu sprawach i mu wyjaśnił… Tylko naczelnik świętokrzyskiego Biura już wie, ze wyszedł na luzera pomagając jednym przeciw drugim…. Na szczęście są inni co czuwają żeby wszystko było tj. należy 🙂 Na deser Andrzej opowie jak będąc wiejskim gamoniem można się dochrapać stołka prezydenta (Zawsze Swoim Ludzie / Przedsiębiorstwo Swoich Ludzi rządzi i radzi oraz nigdy cię nie zdradzi – skąd my to znamy? Niezapomniany Machulski).
    PS. Gwiazdor sabatu Artur rodem ze Stolicy Polskiej Wsi zwanej niekiedy omyłkowo Kiełce opowie o zyskiwaniu niezależności politycznej poprzez … przynależność do aż 3 partii! Oczywiście żadną z nich nie jest aktualnie rządząca, gdyż to wstyd należeć do polskiej partii w Polsce – za to obciachem nie jest do niemieckiej V Kolumny (skoro senior rodu Jan znany damski bokser był w PZPR a potem ZSL czyli rosyjskich jaczejkach to Arturowi nie wypada nie zapisać się do niemieckiej – aktualnie najbardziej trendy). Jakby co i znowu będzie covid to „nasi” się zaszczepią bez kolejki, a gauleiter Posen Jaśkowiak wyjaśni że to elyty i tak być musi = magnateria z Polski szlacheckiej pełną gębą!

Comments are closed.