Mieszkańcy miasta spotkali się przy choince miejskiej

2029
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Prezenty, zdjęcia z Mikołajem i na rozświetlonych saniach z reniferami, jasełka oraz ciepły poczęstunek – tyle atrakcji czekało na mieszkańców Skarżyska, którzy pojawili się w piątkowy wieczór przy choince miejskiej koło dworca PKP.

Choinka miejska stoi przy dworcu PKP już od paru ładnych dni, ale światełka na niej rozbłysły po raz pierwszy właśnie w piątkowy wieczór. Prezydent Konrad Krönig oraz jego zastępca Krzysztof Myszka najpierw złożyli mieszkańcom życzenia, a chwilę potem dali sygnał do zapalenia światełek na choince.

To właśnie prezydent otworzył też pierwszy worek z prezentami, które szybko trafiły w ręce najmłodszych. Kolejne fanty można było wygrać w konkursach.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Nie mniejsza atrakcją od choinki były jeszcze bardziej rozświetlone sanie z reniferami. Najmłodsi skarżyszczanie z chęcią robili sobie na nich pamiątkowe zdjęcia. Do zdjęć pozował również sam Mikołaj.

O stronę artystyczną zadbał teatr „Bez Maski” z Miejskiego Centrum Kultury, który zaprezentował jasełka.

Nie mogło zabraknąć też czegoś dla ciała, więc Centrum Integracji Społecznej tradycyjnie przygotowało ciepły poczęstunek.

Spotkanie przy choince to nie jedyna atrakcja czekająca na mieszkańców z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Tutaj więcej informacji: Święta z MCK – Miejskie Centrum Kultury zaprasza na świąteczne i sylwestrowe atrakcje

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to