REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Motocykliści ze Skarżyska-Kamiennej i regionu świętokrzyskiego jak co roku przybyli w okresie przedświątecznym do zespołu placówek i opieki Przystań w Skarżysku-Kamiennej. To coroczne spotkanie daje obu stronom dużo radości.

Choć to już dwunasty raz, kiedy motocykliści organizują Motomikołajki, czyli mikołajkową wizytę w Zespole Placówek Opieki, Wychowania i Interwencji Kryzysowej „Przystań” w Skarżysku-Kamiennej, to zawsze jest to dla wszystkich chwila wyjątkowa.

Choć prezenty są nieodzowne, to równie ważne jest spotkanie samo w sobie i to, co mu towarzyszy, czyli rozmowa, uśmiech i wiele serdeczności. Tego bardzo potrzebują dzieci i młodzież, dla których los nie był łaskawy.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Właściciele jednośladów z grup Świętokrzyscy Motórzyści oraz Motocyklowi Terroryści Świętokrzyskie ze względu na pogodę nie mogli zajechać pod Przystań swoimi motocyklami. Swój jednoślad miał ze sobą jedynie sam Mikołaj.

Dzieci i młodzież z Przystani otrzymali bilety do Basenów Tropikalnych Binkowski Resort w Kielcach, bilety na lodowisko w Skarżysku, a także słodycze, i bony do McDonald’s. Swoich darczyńców poczęstowali słodkościami i gorącą herbatą.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to