REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Natalia Tokarska, 12-latka ze Skarżyska-Kamienna zakończyła udział w programie MasterChef Junior TVN na półfinale.

W półfinałowym odcinku MasterChef Junior TVN, który był dziewiątym i przedostatnim odcinkiem tej serii, poznaliśmy finałową trójkę. Niestety, w tym gronie nie będzie Natalii Tokarskiej. Finaliści to Gaja Suchocka, Franek Lorenc, Sonia Rudolf.

Zanim poznaliśmy drugą co do ważności werdykt w programie, młodzi kucharze mieli spotkanie z iluzjonistą Y (Igrekiem), który zaskakiwał uczestników trikami. Na stanowisko Natalii „wyczarował” symbol karciany na zalanej serwetce, talki sam, jaki był na wybranej przez Natalkę karcie.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

W konkurencji eliminacyjnej gośćmi programu byli zwycięzcy zeszłorocznych edycji MasterChefa – Grzegorz Zawierucha, triumfator dorosłej, i Paulina Foremny – najlepsza wśród dzieci.

Półfinaliści mieli za zadanie jak najwierniej wykonać jedno danie z zaproponowanych przez gości. Grzegorz Zawierucha przyrządził sandacza, a Paulina Foremny – bezy.

Natalia wybrała danie swojej koleżanki z poprzedniej edycji. I tu spotkał ją pech, nastawiła piekarnik przypadkowo na nieodpowiednią temperaturę, ale bezy uratowała… palnikiem, z pomocą koleżanek i kolegów.

Oba dania w wykonaniu Natalii, były, zdaniem jurorów, poprawne.

– Dobry szef kuchni to jest szef, który znajduje rozwiązanie problemów – powiedział Mateusz Gessler.

Większe uznanie w ich oczach znalazły dania Gai i Sonii i one znalazły się w finale obok Franka, który otrzymał awans już po pierwszej części programu.

– Mimo że nie wygrała, oceniam swój udział pozytywne. Dla mnie nie wygrana była najważniejsza, tylko sam udział. Najlepiej zapamiętam gotowanie z Wiktorem. Bardzo dobrze nam się wspólnie gotowało. Nie zapomnę też, jak jurorzy pochwalili moją roladę. Może za kilka lat się uda wygrać  w dorosłym MasterChefie – podsumowała swój udział na łamach programu.

Michael Moran zwrócił uwagę, że Natalia, biorąc pod uwagę jej przedwcześnie zakończony występ  w poprzedniej edycji, jest najdłużej gotującą uczestniczką programu.

Natalię zobaczymy jeszcze w ostatnim, finałowym programie, który będzie emitowany w niedzielę 10 maja 2020 roku o godz. 20.00 w TVN.

Natalia, gratulacje za świetny występ!

Natalia Tokarska