Nowy Manhattan w Skarżysku-Kamiennej na kilka dni przed otwarciem
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie Nowego Manhattanu w Skarżysku-Kamiennej. W pierwszym dniu będzie uroczyście i z licznymi atrakcjami.

Otwarcie Nowego Manhattanu w Skarżysku-Kamiennej już się odbyło. Zobacz relację:

Nowy Manhattan już otwarty. Wreszcie komfortowe warunki dla kupców i klientów

Nowy Manhattan to dwie hale targowe zlokalizowane w Skarżysku-Kamiennej koło parku przy ulicy Niepodległości. Zastąpią stare targowisko istniejące w pobliżu, przy ulicy Sokolej.

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jedna z dwóch hal jest już gotowa, handlowcy organizują swoje stoiska i dlatego można będzie już zainaugurować funkcjonowanie nowego miejsca na handlowej mapie Skarżyska-Kamiennej.

Więcej o Nowym Manhattanie w Skarżysku-Kamiennej:

Nowy Manhattan w budowie: Tak Nowy Manhattan w Skarżysku wygląda wewnątrz i z lotu ptaka

Stanie się to w sobotę 4 grudnia 2021 roku o godz. 10.00. Wydarzenie potrwa do 16.00.

Na klientów będzie czekał tort, a na pierwszych stu osób szampan.

Otwarcie Nowego Manhattanu Skarżysko – program:

10.00 – oficjalne przecięcie wstęgi

12.00–15.00 – występy włoskiego wokalisty Alberto Amati

15.00 – pokaz artystyczny Bubble Show

Ponadto w programie darmowe atrakcje:

  • Fotobudka
  • Animacje
  • Spotkanie ze Św. Mikołajem
  • Dmuchane zamki
  • Zaczarowany Autobus
  • Bajkowe postacie

Nowy Manhattan to kompleks dwóch hal handlowo-usługowych. Znajduje się koło parku pomiędzy ulicami Niepodległości, Bankową, Tysiąclecia i Leśną. Hala nr 1 zostanie otwarta 4 grudnia 2021 roku, a druga w późniejszym terminie.

Zapraszamy!

1 KOMENTARZ

  1. Budowa hali targowej w miejscu, które już świeci pustkami, a dodatkowo wymaga spłacenia nakładów poniesionych na budowę ? Dla ludzi którzy od lat marzną na bazarze aby zarobić na chleb ? To ich dobije, a puste hale sprzedażowe w DH „Bartek”, „”Stempo”, CH „Arkadia” nic nikomu z decydentów nie mówią ? Wbijanie łopaty na podmokłej łące obok „Statoil” również ? Geografia miasta i najbliższych okolic się kłania 🙂 Podobnie znajomość infrastruktury komunikacyjnej … Dogodny dostęp do analogicznych centrów w innych miejscowościach połączony z powszechnością posiadania pojazdów samochodowych …. Nic to nikomu nie mówi ? Liberałowie podobnie do lewicowców mają niezmienny problem ze sprzecznością pomiędzy percepcją rzeczywistości i godzeniem jej z ideologią 🙂 Stąd dla nich pozory tj. estetyka wiodą prym ponad wszystkim, gdy tymczasem z matecznikach kapitalizmu niegdyś czystego tj. USA i UK bywa, że jest „brud i syf” nawet podobny do znanego z okolicy ulicy Mościckiego w skrajnych przypadkach. Niemniej to właśnie tak zarabia się naprawdę duże pieniądze i dopiero one dają możliwość inwestowania w estetykę …. Europa kontynentalna jako taka jest matecznikiem socjalistycznych idei stąd tu wszystko jest inaczej 🙂
    PS. A’propos: znalazł się już jakiś inwestor z Las Vegas w SK-K ? Żeby nie wyszło tj. z inwestorem z arabskiego Emiratu Katar który miał być „dobrym wujkiem” pozyskanym przez niejakiego Grada dla stoczni Trójmiasta 🙂 Skoro nasz dożywotni wódz Kądzio Pierwszy już był w USA i nawet w jaskini hazardu Las Wygasł alias Las Vegas to mógł chociaż zaliczyć korepetycje z ekonomii zamiast ostatkiem sił walczyć o inwestora i dostać zadyszki jak ma w zwyczaju na pływalni miejskiej ? Wszak człowiek to rozumny o czym świadczy niezbicie dyplom magisterski jednej z dwóch uczelni wyższych w kraju, jakie mieszczą się w „Rankingu Szanghajskim” w trzeciej jego setce nieprawdaż ? Stać go zatem na więcej niż infantylne wyklejanki na przystankach MKS przy okazji ostatnich wyborów ? (naprawdę tak nisko ceni inteligencję swych wyborców, że musi robić takie łopatologiczne i prymitywne nawet porównania starając się o głos poparcia ?)

Comments are closed.