Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Siedemdziesiąt prac wpłynęło do tegorocznej edycji konkursu „Rodzina zastępcza? Warto!” organizowanego przez skarżyski PCPR. W czwartek dzieci odebrały zasłużone nagrody.

Była to już piąta edycja konkursu, poprzez który Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie propaguje ideę pieczy zastępczej. Jak co roku dzieci licznie odpowiedziały na apel PCPR-u i nadesłały swoje prace.

Zdecydowaną większość stanowiły rysunki i inne formy plastyczne. Tylko jeden uczestnik nadesłał prace w formie fotografii. Dzieci po raz kolejny udowodniły, że są niezwykle utalentowane i pomysłowe. Jury nagrodziło najlepszych, przyznało też kilka wyróżnień, a drobne upominki i dyplomy za udział trafiły do wszystkich uczestników.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Nagrody wręczali dzieciom starosta Jerzy Żmijewski, dyrektor PCPR Paweł Perkowski oraz sponsorzy Paweł Werens z firmy Medox Parapety oraz Michał Lulkowski z firmy Lulex. Starosta gratulował dzieciom i ich rodzicom udziału w konkursie, a sponsorom dziękował za ufundowanie nagród, przypominając jednocześnie, że rodzin zastępczych w Skarżysku brakuje, a na prawdziwy i ciepły dom czeka wiele dzieci.

Laureaci konkursu  „Rodzina zastępcza? Warto!” 2017:

1–6 lat

  1. Paweł Grzelak
  2. Iga Stefańska
  3. Monika Szymczyk

Wyróżnienia: Remigiusz Margas, Wiktoria Jankowska

7–12 lat

  1. Piotr Miernik
  2. Oliwia Pawelec
  3. Zuzanna Chrząszcz, Julia Tusznio ex aequo

Wyróżnienia: Liliana Rurarz, Oskar Łutczyk

13–18 lat

  1. Zofia Kamińska
  2. Sara Seńkowska
  3. Grzegorz Jędrzejczyk

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here