Lasy pełne energii dzięki pracownikom PGE Obrót w Skarżysku

1788
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Pracownicy skarżyskiego oddziału PGE Obrót przyłączyli się do akcji „Lasy pełne energii”, sadząc drzewa w lasach podlegających Nadleśnictwu Skarżysko.

„Lasy pełne energii” to coroczna akcja spółek skupionych w Grupie Kapitałowej PGE. Jak zawsze dołączyli do niej również pracownicy PGE Obrót, w tym oddziału ze Skarżyska-Kamiennej.

W minioną sobotę ponad pięćdziesięciu pracowników firmy udało się tuż za zagranicę Skarżyska-Kamiennej, do Leśnictwa Budki. Tam czekało na nich tysiąc sadzonek drzew – dębów oraz lip.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Po sadzeniu skorzystali z gościnności Nadleśnictwa Skarżysko i bawili się na pikniku rodzinnym w siedzibie nadleśnictwa.

– Dzięki inicjatywie „Lasy pełne energii” realizujemy działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Ta akcja kształtuje właściwe postawy społeczne i ekologiczne, a także sprzyja nawiązywaniu i pielęgnowaniu relacji dobrosąsiedzkich z lokalnymi społecznościami. Zamówiliśmy sobie pogodę, posadziliśmy dużo drzew, nastroje dopisywały, więc akcja była jak najbardziej udana – powiedział Bartosz Rojek, dyrektor PGE Obrót Oddział Skarżysko-Kamienna.