Rozpoczęła się wymiana nawierzchni na al. Piłsudskiego w Skarżysku. Wkrótce będzie nowy „dywanik”

1529
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Drogowcy już usunęli wierzchnią warstwę na al. Piłsudskiego w Skarżysku-Kamiennej. Za kilka dni położą nowy asfalt. Trzeba się liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Zobacz więcej:

Mamy nową nawierzchnię na kolejnej jezdni Piłsudskiego

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Rozpoczęła się zapowiadana wymiana nawierzchni na północnej nitce al. Piłsudskiego – od ulicy Krasińskiego do ulicy Krakowskiej. Na razie drogowcy zdarli wierzchnią warstwę. Z ruchu wyłączony jest lewy pas jezdni północnej.

UWAGA! Zmiana daty kładzenia nowego asfaltu!

Nowy asfalt zostanie położony we wtorek, 12 maja 2020 roku, a nie, jak wcześniej zapowiadano, w poniedziałek. Wtedy jezdnia północna będzie wyłączona z ruchu na całej szerokości.

Tym samym za kilka dni obie nitki al. Piłsudskiego na tym odcinku będą miały nową nawierzchnię. Wymiany nawierzchni na południowej nitce al. Piłsudskiego dokonano kilka miesięcy temu.

Prace wykonuje firma Budimex, generalny wykonawca obwodnicy Skarżyska-Kamiennej, w ramach rekompensaty na używanie ciężkiego sprzętu na tej ulicy podczas budowy obwodnicy. Powiat skarżyski, któremu podlega aleja Piłsudskiego, nie ponosi żadnych kosztów remontu.

Komunikat MKS

Miejska Komunikacja Samochodowa w Skarżysku-Kamiennej informuje, że we wtorek 12.05.2020 roku przystanek autobusowy zlokalizowany przy ul. Grottgera (koło sklepu ALDI) będzie wyłączony z ruchu. Autobusy linii numer 1 kursować będą objazdem ulicami Grottgera – Konarskiego – Krasińskiego – Piłsudskiego – Norwida – dalej bez zmian. Dodatkowy przystanek autobusowy zlokalizowany będzie na ul. Konarskiego w rejonie bloku mieszkalnego numer 33.

pilsudskiego wymiana nawierzchni skarzysko

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to