Pożegnanie lata z Big Cycem i Pit Stopem

1700
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Tegoroczne Pożegnanie Lata będzie obfitować w liczne atrakcje. Impreza odbędzie się pod znakiem muzyki oraz motoryzacji i jedną z atrakcji będzie PitStop, czyli darmowa kontrola aut dla chętnych.

Pożegnanie Lata 2019 w Skarżysku – kliknij i zobacz zdjęcia oraz relację:

http://proskarzysko.pl/pozegnanie-lata-2019/ 

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Kończy się lato i zbliża okres jesienno-zimowy, czyli czas, kiedy przy trudnych warunkach pogodowych stan auta ma duże znaczenie. Dlatego warto, oprócz korzystania z innych atrakcji sobotniej imprezy, sprawdzić stan techniczny samochodu.

W sobotę, 14 września 2019 roku, na parkingu przy stadionie Ruchu, pojawi się ekipa ProfiAuto PitStop, która będzie bezpłatnie udzielać kierowcom informacji na temat kondycji ich pojazdów i zachęcać do regularnych kontroli stanu technicznego auta.

– Regularne kontrole stanu technicznego auta to podstawa. Bez względu na to, czy jedziemy samochodem w dłuższą trasę, czy tylko po zakupy do marketu, powinniśmy pamiętać o bezpieczeństwie. Nie ma do tego lepszej okazji niż akcja PitStop, w trakcie której taką kontrolę można wykonać zupełnie za darmo. Całość zajmuje tylko chwilę, a kierowca będzie mógł dowiedzieć się, w jakim stanie jest np. układ kierowniczy czy elementy zawieszenia. Dlatego zachęcamy do udziału w bezpłatnej akcji PitStop i konsultacji z naszymi fachowcami, którzy podpowiedzą, jak zadbać o samochód i kiedy zgłosić się do mechanika – mówi Jarosław Zarębski ze sklepu motoryzacyjnego IZJ Auto należącego do sieci ProfiAuto.

W trakcie akcji będzie można sprawdzić m.in.:

  • zawieszenie
  • stan akumulatora,
  • ciśnienie i stan bieżników opon,
  • oświetlenie,
  • wycieraczki,
  • jakość płynów eksploatacyjnych – temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego.
fot. ProfiAuto PitStop

Poza profesjonalnym formularzem z przeprowadzonej kontroli, każdy uczestnik wydarzenia otrzyma również motoryzacyjny upominek.

Akcja ProfiAuto PitStop będzie trwać od 11.30 do 17.00 w sobotę 14 września 2019 roku podczas imprezy Pożegnanie Lata 2019 odbywającej się na stadionie Ruchu przy ul. Piłsudskiego.

Zobacz inne atrakcje imprezy Pożegnanie Lata 2019:

Pożegnanie Lata 2019 – koncert Big Cyc, zlot kabrioletów i inne atrakcje

 

Organizatorami akcji PitStop są: marka ProfiAuto, sklep motoryzacyjny IZJ Auto, firmy ATE, Eni, MANN-FILTER, Osram, Valeo oraz Varta.

ProfiAuto to należąca do firmy Moto-Profil marka zrzeszająca 230 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Pod szyldem ProfiAuto funkcjonuje już ponad 1800 serwisów motoryzacyjnych wchodzących w skład sieci ProfiAuto Serwis. Partnerzy marki to wyselekcjonowane, najlepsze na rynku motoryzacyjnym podmioty. Sprzedawane za pośrednictwem sieci części i akcesoria samochodowe pochodzą od największych, renomowanych producentów i są przeznaczone do wszystkich typów samochodów osobowych i dostawczych. Sieć ProfiAuto jest także organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych.

profi auto pit stop skarzysko

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to