Masz talent? Weź udział w konkursie Pokaz Talentów 2023 w Skarżysku!

249
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Konkurs Pokaz Talentów 2023 już wkrótce. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcieliby pochwalić się swoimi niebanalnymi umiejętnościami. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Grasz w zespole muzycznym? Potrafisz śpiewać, a może tańczysz, piszesz wiersze lub posiadasz inny talent? Jeśli tak, zgłoś się do konkursu Pokaz Talentów i wygraj atrakcyjne nagrody!

Będzie to już trzecia edycja powiatowego, międzyszkolnego konkursu, w którym może wziąć udział młodzież uczęszczająca do szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu skarżyskiego.

OGŁOSZENIA

Pokaz Talentów 2023 odbędzie się 2 czerwca 2023 roku o godz. 9.00 w Zespole Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku-Kamiennej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 maja 2023 roku drogą elektroniczną pod adresem: fundacjatriada@gmail.com. W treści zgłoszenie należy zawrzeć: imiona i nazwiska uczestników, nazwę (jeśli takowa istnieje), oraz jaki talent będą prezentować.

Jury w 3-osobowym składzie wyłoni trzech zwycięskich uczestników, do których powędrują główne nagrody. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom oraz mały pamiątkowy upominek. Łączna wartość nagród rzeczowych to 2000 zł!

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na wydarzeniu pod linkiem: https://fb.me/e/VyBGwAef.

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here