Policja w Skarżysku-Kamiennej ma nowego komendanta

2867
tomasz jarosz policja
Młodszy inspektor Tomasz Jarosz, nowy Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Na stanowisku komendanta Policji w Skarżysku-Kamiennej nastąpiła dziś zmiana – Tomasza Śliwińskiego zastąpił Tomasz Jarosz.

Nowym szefem skarżyskich stróżów prawa został młodszy inspektor Tomasz Jarosz. Zastąpił na tym stanowisku inspektora Tomasza Śliwińskiego. Zmiana nastąpiła dziś w skarżyskiej komendzie w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadinsp. Pawła Dzierżaka.

Nowy komendant KPP w Skarżysku-Kamiennej Tomasz Jarosz dotychczas był Naczelnikiem Wydziału Konwojowego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Odchodzący ze skarżyskiej komendy Tomasz Śliwiński będzie pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach.

Na uroczystości zdania stanowiska oraz powierzenia pełnienia obowiązków nowemu komendantowi, obu funkcjonariuszom gratulacje i życzenia składali m.in. Starosta Skarżyski Artur Berus, Zastępca Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Krzysztof Myszka oraz Prokurator Rejonowy w Skarżysku-Kamiennej Tomasz Rurarz.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – Skarżysko-Kamienna

4 KOMENTARZE

  1. Funkcjonariusz Wydziału Konwojowego z KWP ? Ufff …. już się przestraszyłem, że to Konrad z os. Jagiellońskiego ! Tamten nie umiał za bardzo jeździć samochodem mówiąc delikatnie 🙁 Ale to był podoficer także spokojnie 🙂

    • Bez urazy dla komendanta ale tu na tej ziemi potrzebny jest Zdzisław. Na kape trzy pamiętają go dobrze, ale skończyłaby się laba a zaczęła orka. Jakość zastąpiłaby ilość wszystko z korzyścią dla społeczności.

    • Konrad Duda (nie mylić z PAD na Krakowskim Przemieściu) faktycznie odkąd zrobił wypadek udowodnił nieprzydatność do jedynego wydziału KWP gdzie jakieś pomyłki kadr mopżna było ulokować. Gdy nabył praw emerytalnych z ulga go pożegnano, niech się martwi b. naczelnik KR w KMP skoro poszedł na rynek cywilny (on co prawda miał się czym martwić np. synem-kibolem, ale co dwa problemy to nie jeden :-))

  2. Pyta się mię turysta z Ojej-roupy: „Ile kosztuje „ubezpieczenie od psa” ? W Busku w cenie kebaba, a u was ?
    Odpowiedziałem: Tutaj obowiązuje maksymalna promocja 🙂 Żyje się zgodnie z marginesem „paląc Jana” konsekwentnie”, a jeśli gorliwy hart trafi jakiego zbója to natychmiast przewodnik sfory w zębach odnosi krojoną furę dopiero co przyłapanemu …. Oto zwyczaje nad Dolną Kamienną. Każdy jeden godzący się na przewodzenie tutejszej sforze dostaje kukułcze jajo, a członkowie sfory dotąd pełniący sumiennie obowiązki noszą na sobie brzemię wstydu niezasłużonego za innych, których milcząco tolerowali …
    To powiedzialłem ja: Miś Opecki tzn. „po europejsku” Opetzki (jeszcze nie „von” ale kto wie 🙂 drogowiusz 6 klasy (tj. skarżyska gleba pod uprawy) przypadkowo-omyłkowo stróż …

Comments are closed.