Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Rozpoczęła się tegoroczna rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Wśród ponad 50 miast całej Polski jest również Skarżysko-Kamienna i już kilkadziesiąt osób, które wsiadły na rower już pierwszego dnia.

Puchar Rowerowej Stolicy Polski to rywalizacja zainicjowana przez Bydgoszcz. Miłośnicy pedałowania z całej Polski gromadzą kilometry na rzecz swoich miast.

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021 z udziałem Skarżyska zakończyła się. Kliknij i zobacz wyniki:

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski zakończona. Skarżyszczanie wykręcili tysiące kilometrów.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Od zeszłego roku w tej rywalizacji bierze udział także Skarżysko. W 2020 roku zajęliśmy 11. miejsce, a w tym po pierwszym dniu jesteśmy na razie nieco niżej – koło 15. miejsca. We wtorek po południu mieliśmy w sumie przejechane ponad 2500 km.

Swoim wkładem we wspólny sukces możemy się w taki sposób dzielić na grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/771635006810860

 

Zabawa trwa jednak jeszcze przez cały miesiąc i mamy szansę poprawić tę pozycję. I zeszłoroczną również. Przy okazji możemy wygrać nagrody indywidualne i na rzecz miasta.

Niezbędne informacje, jak przyłączyć się do zabawy i tym podobne, znajdują się tutaj:

Rusza Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2021. Czy Skarżysko wygra?

 

Dla Skarżyska jeździć można w dowolnym miejscu na świecie. Tak jak jeden z uczestników, Kamil Jędrzejczyk, który, co widzimy po grafice generowanej przez aplikację, jeździ w stolicy.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here