Szalona noc z tańcami i pokazem mody. Uczestnicy Sanatorium Miłości bawili się w hotelu Promień w Skarżysku

2059
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Do hotelu Promień w Skarżysku przyjechała grupa uczestników telewizyjnego show Sanatorium Miłości. Najpierw dali pokaz mody firmy Dana Collection, a potem bawili się ze skarżyszczanami na dancingu.

Sanatorium Miłości, program telewizyjny typu reality show, zdobył sobie dużą popularność. Miliony widzów oglądają perypetie seniorów, którzy poznają się w sanatoriach. Wyemitowano już pięć serii, a szósta jest już nakręcona i czeka na emisję.

Popularność zdobył program, a wraz z nim jego uczestnicy. Są lubiani przez widzów, stali się rozpoznawalni. W efekcie ruszyli w Polskę, aby dać się poznać widzom z bardziej bliska. Grupa nazywa się Dojrzali z Klasą, a kieruje nią Wiesława Kwiatek, uczestniczka pierwszej edycji programu.

Moim marzeniem było, żeby uczestników Sanatorium Miłości skupić razem, jeszcze bardziej zbliżyć do siebie. Żeby to była taka rodzina sanatoryjna. I tak powstała grupa Dojrzali z Klasą. Chcemy pokazywać polskim seniorom, że życie po sześćdziesiątce to nie tylko dom, wnuczki i codzienne obowiązki i troski. Że jest coś poza tym, że trzeba mieć ambicje i marzenia. I je realizować. W wieku senioralnym człowiek dopiero zaczyna widzieć prawdziwe barwy życia. Ja sama realizuję teraz niezrealizowane marzenia z młodszych lat.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Wielu z nas marzyło o tym, żeby wystąpić właśnie na wybiegu, dać pokaz mody. I dziś to ich marzenie się spełnia. Jesteśmy wdzięczni Danusi Banaczek, że nas zaprosiła. Jestem pełna zachwytu nad tym, jaką jest osobą. Jestem szczęśliwa i cieszę się, że mogę dać szczęście innym. Chciałabym, że to trwało jak najdłużej. Dla mnie to też wielkie szczęście i zaszczyt.
Wiesława Kwiatek

W sobotę, 14 października 2023 roku, ekipa Dojrzali z Klasą zawitała do Skarżyska-Kamiennej na zaproszenie hotelu Promień i jej właścicielki Danuty Banaczek. Kiedy obie panie, Wiesława Kwiatek i Danuta Banaczek poznały się, w mgnieniu oka zgodziły się, że seniorzy muszą przyjechać i do naszego miasta.

W Promieniu pojawiło się dwadzieścioro uczestników programu. Wśród nich Halina Bernacka z Kielc.

To była i jest piękna przygoda. Moje dzieci chciały, żebym nie była samotna, żebym poznawała nowych ludzi. Miłości w sanatorium nie spotkałam, ale mam teraz dużo więcej znajomych, koleżanek, przyjaciółek. A nawet jestem też rozpoznawalna. To cieszy, mile wspominam udział w programie. Przez większość życia byłam bardzo zapracowana, prowadziłam własną działalność, i nie miałam czasu na kontakty towarzyskie. Dzięki Sanatorium Miłości to się zmieniło.Halina Bernacka

W męskiej części ekipy był między innymi Władysław Pieszko z Jastrzębia-Zdroju.

Dla mnie udział w Sanatorium Miłości to była przygoda życia. Zmarła mi zona, bardzo nagle, a przeżyliśmy razem 39 lat. Popadłem w depresję, zamykałem się w sobie. nie mogłem się odnaleźć. Jeden z synów widział, jak się męczę, i zgłosił mnie do programu. Dla mnie był to terapia, a z drugiej strony zabawa. Pozwoliło mi to spojrzeć od nowa na świat i teraz prowadzę już inny tryb życia.Władysław Pieszko

Sobotni wieczór w Promieniu zapowiadał się więc wyjątkowo. Dancing miał gwiazdorską oprawę. Najpierw były próby. Potem sesja zdjęciowa, a potem przyszła pora na pokaz.

Na sali tanecznej rozwinięto czerwony dywan i na wybieg wchodzili po kolei nasi goście. Najpierw w strojach dziennych, potem jeszcze raz – w wieczorowych. Kreacje to dzieło firmy Dana Collection, również należącej do Danuty Banaczek. Podobały się bardzo zarówno modelom, jak i widzom.

Potem wszyscy bawili się wspólnie do późnych godzin nocnych. Wszyscy byli pod wrażeniem, także Danuta Banaczek.

Cieszę, że mamy takich gości. To wspaniali ludzie. Oni się bawili dobrze i my również. Dopisali dziś uczestnicy dancingu. Widzę, że się świetnie bawią. Nie spodziewałam się, że aż tak fajnie wyjdzie. Nie było wielu przecież wielu prób. Jestem pozytywnie zaskoczona i zadowolona.

W niedzielę goście zwiedzali Skarżysko.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to