Mamy nowe miejsca do ćwiczeń i zabaw pod chmurką

3502
Siłownia plenerowa i plac zabaw
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Kamienna, Zachodnie i Górna Kolonia – to tam są zlokalizowane. Z dwóch siłowni plenerowych mieszkańcy już korzystają, a lada dzień pojawi się plac zabaw.

Zainstalowane przez urząd miasta siłownie, choć najbardziej odpowiednie dla młodzieży i dorosłych, największą popularnością cieszą się wśród okolicznych dzieci, które spędzają na nich całe dnie.

Siłownie plenerowe znajdują się w dwóch miejscach:

  • Na ulicy Sportowej, w okolicy bloków mieszkalnych
  • Na ulicy Franciszkańskiej, na skwerze przy przedszkolu

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

W tych miejscach można ćwiczyć między innymi na biegaczu, krześle, stepperze czy jeźdźcu. Na urządzeniach znajduje się instrukcja, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Pokazane są też partie mięśni, które ćwiczymy.

Z kolei na ul. Szkolnej, do końca miesiąca, zainstalowany zostanie plac zabaw.

Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić galerię lub oglądaj przewijając w dół

silownia-plenerowa-plac-zabaw-001silownia-plenerowa-plac-zabaw-002silownia-plenerowa-plac-zabaw-007silownia-plenerowa-plac-zabaw-006silownia-plenerowa-plac-zabaw-004silownia-plenerowa-plac-zabaw-003silownia-plenerowa-plac-zabaw-005silownia-plenerowa-plac-zabaw-008silownia-plenerowa-plac-zabaw-009silownia-plenerowa-plac-zabaw-011silownia-plenerowa-plac-zabaw-012silownia-plenerowa-plac-zabaw-010silownia-plenerowa-plac-zabaw-013silownia-plenerowa-plac-zabaw-014silownia-plenerowa-plac-zabaw-015silownia-plenerowa-plac-zabaw-016silownia-plenerowa-plac-zabaw-017silownia-plenerowa-plac-zabaw-018