REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Skarżyski Rajd Rowerowy odbył się po raz 22. Blisko 250 osób wystartowało spod hali MCSiR w Skarżysku-Kamiennej, aby w towarzystwie podobnych sobie miłośników pedałowania spędzić sobotę.

Zapraszamy na Skarżyski Rajd Rowerowy 2022:

Skarżyski Rajd Rowerowy 2022: Zapraszamy na czerwcowe pedałowanie po Skarżysku i regionie

 

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Już od ponad dwudziestu lat Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów zaprasza do wspólnej jazdy. Zawsze jest miło i sympatycznie i w tym roku nie mogło być inaczej.

Pogoda była idealna do jazdy, tras było pięć do wyboru, a na mecie czekały atrakcje. Jak zawsze był też poczęstunek oraz pamiątkowe koszulki i medale.

W tym roku, w przeciwieństwie do lat poprzednich, meta znajdowała na terenie Nadleśnictwa Skarżysko. Spod hali w to miejsce jest blisko, ale uczestnicy nie mieli tak łatwo. Musieli pokonać przynajmniej te kilkadziesiąt kilometrów.

Na polanie edukacyjnej Nadleśnictwa Suchedniów rowerzyści odpoczywali, posilali się przysmakami z grilla, ale mogli też dołożyć jeszcze aktywności, biorąc udział w konkursach sprawnościowych.

 

Więcej zdjęć: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/skarzyski-rajd-rowerowy-przy-pieknej-pogodzie-bylo-sympatycznie-jak-zawsze-ale-z-meta-w-nowym-miejscu-zdjecia/ga/c2-15798436/zd/51773662

 

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to