Dailies Total to soczewki najlepsze dla oka

162
Dailies Total - soczewki kontaktowe
Dailies Total to soczewki kontaktowe najlepsze dla oka
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Na rynku soczewek kontaktowych panuje bardzo duża konkurencja. Nic zatem dziwnego, że każdy z producentów stara się przyciągnąć do siebie klientów rozwiązaniami wykraczającymi poza standardową korekcję wad wzroku. Jednymi z soczewek mających takie propozycje są Dailies Total. Co ciekawego mają do zaoferowania? Dowiedz się, a może zdecydujesz na ich używanie?

Soczewki Dailies Total – wygoda podczas każdej aktywności

Dailies Total to soczewki stworzone przez jedną z wiodących firm na rynku optycznym – Alcon. Przy ich tworzeniu postanowiono zapewnić nie tylko doskonałe widzenie każdemu użytkownikowi, ale również sprawić, że będą one niezwykle wygodne podczas codziennego noszenia. W jaki sposób tego dokonano?

Przede wszystkim dzięki wprowadzeniu innowacyjnej technologii, nazwanej „gradientem uwodnienia”. Wykorzystuje ona hydrofilne łańcuchy polimeru, odpowiadające za przyciąganie i utrzymywanie cząsteczek wody, dzięki czemu stopień nawilżenia soczewki sięga aż 80%, co jest wartością zbliżoną do naturalnej wilgotności oka. Ponadto zapobiega to wysychaniu soczewki i pojawianiu się na gałce ocznej mało estetycznych żyłek. Efekt „białego oka” gwarantowany – nawet, jeśli spędzasz dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach lub na pełnym słońcu.

Warto również dodać, że soczewki Dailies Total wykonano ze specjalnego, silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Delefilcon. Jego elastyczność sprawia, że soczewka stabilnie przylega do gałki ocznej, dzięki czemu można bez problemu uprawiać z nią różnego rodzaju aktywności. Delefilcon cechuje także wysoki poziom przepuszczania tlenu. Dlatego podczas używania soczewek jego dostęp do oka nie jest w niczym ograniczony, co przekłada się na wyczuwalną niwelację zmęczenia wzroku.

W efekcie soczewki Dailies Total są niezwykle komfortowe podczas noszenia i mogą z nich korzystać nawet osoby mające bardzo wrażliwe oczy.

Dailies Total – postaw na komfort

Z soczewkami Dailies Total zapewniasz sobie normalne widzenie bez poczucia, że coś znajduje się w Twoich oczach. W przeciwieństwie do okularów nie musisz czyścić ich z zabrudzeń, nie można ich również uszkodzić. Wymagają jednak co pewien czas wymiany – biorąc pod uwagę ich bardzo przystępną cenę, nie jest to wydatek, który będziesz odczuwać w jakiś przykry sposób.

Ile kosztują soczewki Dailies Total? Przekonaj się o tym, zaglądając w miejsce, gdzie oferowane są w najlepszej cenie. Miejscem tym jest sklep online trendyopticians.pl. Zobacz już dzisiaj!

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą masalski.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem czemu, ale początkowo przeczytałem że te soczewki są najlepsze dla kota i się zastanawiałem po co kotu soczewki kontaktowe, jakoś nigdy nie widziałem kota w okularach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here