Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej przygotowało kilka atrakcji extra na tegoroczne Święto Wojska Polskiego. Kto przyszedł, na pewno nie żałował.

Zapraszamy na Dzień Wojska Polskiego 2022 w Muzeum Orła Białego w Skarżysku:

Święto Wojska Polskiego w Muzeum Orła Białego: Będą atrakcje nie tylko wojskowe i nie tylko historyczne

 

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

W Święto Wojska Polskiego w muzeum w Skarżysku czekały atrakcje, których na co dzień tam nie ma, więc kto pojawił się 15 sierpnia na Rejowie, raczej nie miał powodów do narzekania. Pogoda też dopisała i wszyscy, a szczególnie najmłodsi, świetnie się bawili.

Nowością w Muzeum im. Orła Białego był pokaz miniaturowych czołgów. Do Skarżyska zjechali się ich miłośnicy z całej Polski, a skupieni na forum rctank.pl.

Miniaturowe czołgi poruszające się w specjalnie skonstruowanym krajobrazie rozmieszczonym tuż przy dziale StuG IV, sterowane przez właścicieli, przyciągały uwagę nie tylko dzieci i młodzieży.

Chętni mogli spróbować sterowania czołgami oraz innym pojazdami kontrolowanymi falami radiowymi. Wśród czołgów była miniatura czołgu T-34, czyli Rudego 102 z serialu „Czterej Pancerni i pies”.

Miłośnicy strzelania do tarczy mieli okazję do sprawdzenia oka na strzelnicy przygotowanej przez Strzelecki Klub Sportowy „Patria”.

Pokaz broni zaprezentowała znana już w Skarżysku Grupa Rekonstrukcji Historycznej III Okręgu Policji Państwowej – Komisariat Radom.

Najmłodsi mogli, jak to zazwyczaj bywa podczas okolicznościowych wydarzeń w muzeum, pojeździć na koniu i kucyku ze stadniny koni Cicha Stajenka.

Na głodnych i spragnionych czekał poczęstunek z grilla oraz saturator wodociągów miejskich.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here