Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Wygląda na to, że sporo dzieci ze skarżyskich przedszkoli dostanie na Mikołaja pluszowe zabawki. Od nas zależy, ile będzie zabawek i obdarowanych nimi maluchów.

Radni Marek Gąska i Adam Ciok wpadli na pomysł zbierania naklejek ze Świeżakami od osób, które ich nie potrzebują, aby je później wymienić na pluszaki i podarować dzieciom.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Nie spodziewali się, że akcja przybierze nieco inny obrót. – Na początku zaczęliśmy zbierać naklejki, ale darczyńcy zaczęli nam przynosić również pluszaki, w tym także Świeżaki – mówi Adam Ciok o dodaje, że dostają je nie tylko od mieszkańców Skarżyska, ale też okolicznych miejscowości.

Efekt zbiórki jest taki, że radni mają już 360 naklejek i 250 rozmaitych pluszaków. Na początku planowali zabawki dać dzieciom z Przedszkola nr 1 i przedszkola w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2. Jeśli zabawek będzie przybywać w takim tempie, obdarowane zostaną też inne przedszkola.

Radni po cichu liczą, ze uda się dobić do okrągłego tysiąca i sprawić radość wielu najmłodszym mieszkańcom miasta.

Jeśli ktoś z naszych szanownych Czytelników chciałby dołączyć do akcji i podarować pluszaki, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z radnym Adamem Ciokiem przez Facebooka lub telefonicznie (504948010).

Zachęcamy do przyłączenia się!

fot. Adam Ciok
fot. Adam Ciok
fot. Adam Ciok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here