Anna Maria, Jolka, Kaziu i inni na koncercie charytatywnym fundacji Daj Szansę. Bo piosenka niejedno ma imię…

421
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Piosenki z imionami w tytule znalazły się w programie kolejnego koncertu charytatywnego Fundacji Daj Szansę ze Skarżyska-Kamiennej. Jak zawsze koncert był świetny, zarówno pod względem artystycznym jak i finansowym.

„Piosenka niejedno ma imię” – taki był tytuł koncertu charytatywnego Fundacji Daj Szansę. Odbył się on 6 kwietnia 2024 roku i miał numer 53. Już tyle koncertów ma na kocie skarżyska fundacja, która działa od 2000 roku!

Przeczytaj również:

9 grudnia 2000 – odbyła się uroczysta inauguracja działalności Fundacji „Daj Szansę”. Gościem był Donald Tusk

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Blisko dwugodzinny koncert wypełniony był piosenkami z imieniem w tytule. Liczna widownia wysłuchała między innymi tak znany hity polskie muzyki rozrywkowej:

 • Jolka, Jolka pamiętasz
 • Anna Maria,
 • Józek, nie daruję Ci tej nocy
 • Kaziu, zakochaj się!
 • Małgośka
 • Julia i ja

Za te i jeszcze więcej utworów wykonawcy, oraz prowadząca koncert Monika Walczak, zbierali gorące i jak najbardziej należyte owacje. Również za hit „U cioci na imieninach” z repertuaru zespołu Szwagierkolaska, który wykonali wspólnie na koniec.

A tymi wykonawcami byli stypendyści Fundacji Daj Szansę oraz mieszkańcy Powiatu Skarżyskiego: Małgorzata Biernacka, Miłosz Dobrucki, Franciszek Idzik, Oliwia Kasińska, Łucja Kruk, Małgorzata Mańkowska, Żaneta Okła, Alicja Rdzanek, Natalia Sitkowska, Julia Sokołowska, Krystian Szczygieł, Dominika Tokarczyk, Maria Walczak, Jakub Wężyk, Julia Wiśnios, Aleksandra Zagórska.

Zanim ze sceny popłynęły pięknie dźwięki i głosy, Fundacja Daj Szansę podziękowała swoim darczyńcom za wsparcie.

Wyróżnienie honorowe Siewca Dobra otrzymała Anna Leżańska.

 • Złote Serce otrzymali: Tadeusz Bałchanowski, Krystyna Górnaś-Salata, Grzegorz Małkus, Bartosz Bętkowski.

Za wpłaty dokonane do końca 2023 r. fundacja przyznała Certyfikaty Przynależności do Brązowego, Srebrnego, Złotego, Platynowego i Brylantowego Kręgu Fundatorów.

 • Certyfikat Przynależności do Brylantowego Kręgu Fundatorów otrzymali: Piotr Brzeziński, Adam Ciok, Barbara Kocia, Zbigniew Miernik, Roman Wojcieszek.
 • Certyfikat Przynależności do Platynowego Kręgu Fundatorów Fundacji – Mariusz Bodo.
 • Certyfikat Przynależności Do Złotego Kręgu Fundatorów Fundacji  – Urszula Wrona.
 • Certyfikat Przynależności do Srebrnego Kręgu Fundatorów Fundacji – Arkadiusz Bogucki.
 • Certyfikat Przynależności do Brązowego Kręgu Fundatorów – Maria Grzmil.

Za hojność fundacja przyznaje każdego roku także Certyfikat Dobroczynności firmom, które wspierają fundusz stypendialny. Certyfikat Dobroczynności za wsparcie działań w ubiegłym roku otrzymali: Wtórpol, Mesko, Bank Spółdzielczy w Suchedniowie, Grupa EPP Kielce, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Skarżysku-Kamiennej.

Oprócz darowizn przekazywanych przez wyżej wymienione osoby, firmy i instytucje, ważnym źródłem dochodów na wsparcie utalentowanej młodzieży są zbiórki podczas koncertów. Tym razem konto Fundacji Daj Szansę dzięki kweście urosło o 6 tysięcy złotych.

Wszystkim wyżej wymienionym dziękowali prezeska fundacji Joanna Wężyk, wiceprezeska Jolanta Jagiełło oraz członek rady nadzorczej Jerzy Żmijewski.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to