REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Sylwester pod gwiazdami na Placu Staffa oraz spotkanie świąteczne przy choince miejskiej to dwa plenerowe wydarzenia, na które zapraszamy mieszkańców Skarżyska-Kamiennej.

Koniec roku to czas świętowania. Największe to oczywiście sylwester, ale wcześniej święta i rozmaite wydarzenia związane z Bożym Narodzeniem. Mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej mogą z tej okazji spotkać się na mieście i celebrować te chwile z władzami miasta.

Świąteczne spotkanie przy choince w Skarżysku

Już wkrótce rozświetlona zostanie choinka miejska przy dworcu PKP. W tym roku nie tylko choinka będzie prezentować się pięknie, ale i dworzec, który został wyremontowany i sam jest ładnie oświetlony. Do tego dochodzi już oddany do użytku tunel.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Spotkanie przy choince odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia 2022 roku o godz. 16.30.

Zapraszamy również na Festiwal Kolęd i Pastorałek w Skarżysku:

Zapraszamy na Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wystąpią dzieci i młodzież ze Skarżyska

W programie:

  • zapalenie światełek na miejskiej choince
  • wspólne śpiewanie kolęd
  • świąteczne upominki
  • spotkanie z Mikołajem
  • poczęstunek
Zapraszamy na świąteczne spotkanie przy choince w Skarżysku-Kamiennej

Sylwester pod gwiazdami w Skarżysku

W ostatni dzień roku urząd miasta w Skarżysku zaprasza na sylwestra pod chmurką lub, jak kto woli, pod gwiazdami. Oczywiście najlepiej, jak dopisze pogoda i będzie widać gwiazdy, a nie chmury.

Sylwester w plenerze odbędzie się jak zawsze na Placu Staffa przy Miejskim Centrum Kultury. Zapraszamy na wspólne powitanie nowego roku

Początek imprezy 31 grudnia 2022 roku o godz. 22.00, a poprowadzi ją DJ Tomasz Gluza.

Na obie imprezy wstęp wolny.

Zapraszamy!

sylwester pod gwiazdami 2022 skarżysko
Sylwester pod chmurką 2022 odbędzie się na Placu Staffa w Skarżysku-Kamiennej

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to

2 KOMENTARZE

  1. Całe szczęści wiem wcześniej to może dotrę 🙂 Kim-Dzong-Kronic zapomniał odśnieżyć to i chodzić się nie bardzo da po chodnikach miejskich, a na drogach choćbyś nie chciał jest drifterem – emeryci dostają palpitacji serducha kieyd z konieczności idą w ślady Hołwoczyca i Kubicy 🙂 Taka jest cena poszukiwania inwestorów w Las Wygasł JuEsEj. Kierownik kryzysów również nie ma czasu, musiał poszukać nowych sposób lansowania się tj. szef, ale jednocześnie takich by go nie urazić …. Trudna sprawa 🙁 Tymczasem mieszkańcy muszą liczyć na samych siebie zupełnie tj. państwo samorządowe nie istniało: oni tam nie potrafią nawet skorzystać z punktu końcowego systemu PESEL żeby odnaleźć obywatela/podatnika i ślą mu korespodencję na kilka adresów pod ktorymi nigdy nie mieszkał ….. Takie ciekawostki, ale Broń Boze dla lokalnych „dziennikarzy” jeśli nie chcą mieć przechlapane i np. stracić pracę lub mieć poprzebijane opony muszą siedzieć cicho czyli być „wolnymi” mediami 🙂 Fajnie odwiedzić ten kabaret na Święta 🙂

  2. Parafrazując znany litemotiv „wodza”: „Skarżysko – plac zabaw (duuużego dziecka)”.
    Śniegu co nie miara na chodnikach, również prowadzących do SOR (tu akurat moze to i lepiej? Leśna Dziura nie jest całkiem bezpieczna dla chorujących o cyzm donosili nie tak dawno ogólnpolskie dzienniki). Bałwana nie trzeba jednak lepić – urzęduje w magistracie. Jest komplementarny, zatem nie potrzebuje marchewki (szkoda jej dla niego lepiej nakarmić jakiegoś konia: on przynajmniej doceni ten niewyszukany frykas).

Comments are closed.