Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Przy okazji Dni Skarżyska 2022 skarżyski dostawca internetu Scarnet zaprosił do udziału w turnieju Scarnet Cup FIFA 22. Najlepiej na konsoli poradzili sobie ci, którzy na co dzień kopią piłkę na prawdziwych boiskach.

Turniej Scarnet Cup FIFA 22 był jedną z atrakcji Dni Skarżyska-Kamiennej 2022. W ostatnim dniu dni miasta chętni mogli pograć w kultową grę, a przy okazji zgarnąć super nagrody. Główną byłą konsola XBOX Series S, a turniej rozgrywany był właśnie na konsolach Microsoftu.

Turniej FIFA Scarnet - Dni Skarżyska 2022
Podczas Dni Skarżyska 2022 dostawca internetu Scarnet zaprasza na Turniej FIFA 22

W turnieju wzięło udział 32 graczy w różnym wieku. Emocje były duże, ponieważ na graczy czekały ciekawe nagrody. Poza konsolą były piłki nożne, hulajnogi oraz liczne gadżety firmowe.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Główną nagrodę wygrał Nikodem Łoskot, który na co dzień gra w Granacie Skarżysko-Kamienna. Tuż za nim był Jacek Safian, również skarżyszczanin, który kiedyś grał w Celsium Skarżysko-Kamienna, potem w Celsium Juvencie Starachowice oraz Starze Juventa Starachowice, a teraz występuje w Escoli Varsovia w Warszawie. Trzecie miejsce zajął Kamil Wanat.

Jak zdradza prezes firmy Paweł Sobótka, w przyszłości w planach są kolejne turnieje.

Nadchodzi być może najciekawszy sezon w historii 1 Ligi! Na zapleczu Ekstraklasy będą rywalizować renomowane marki i ambitne zespoły. Czego mogą spodziewać się kibice?

Poza turniejem firma Scarnet przygotowała dla uczestników Dni Skarżyska konkursy, darmowy popcorn oraz liczne gadżety, które poleciały do publiczności ze sceny.

Zobacz relację z Dni Skarżyska 2022:

Dni Skarżyska 2022: Trzy dni zabawy przy muzyce i innych atrakcjach

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here