Zbigniew Biber
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zbigniew Biber wystąpi z koncertem w Kawiarni Muzycznej MCK w Skarżysku-Kamiennej. Tym razem jednak nie w repertuarze Jacka Kaczmarskiego.

Zapraszamy na kolejny koncert Zbigniewa Bibera:

Wraca Kawiarnia Muzyczna MCK w Skarżysku. Wystąpi Zbigniew Biber

 

REKLAMA

Podoba Ci sie ten tekst? A może też inne na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zbigniew Biber wokalista i gitarzysta ze Skarżyska-Kamiennej znany jest z wykonywania utworów polskich bardów, szczególnie Jacka Kaczmarskiego. Ich utwory wykonuje przy rozmaitych okazjach, szczególnie podczas wydarzeń o charakterze patriotycznym czy historycznym.

Podczas najbliższego koncertu Zbyszka Bibera nie usłyszymy jednak piosenek barda Solidarności.

– Na tym koncercie zaprezentuję utwory związane z górami, piosenki śpiewane na górskich szlakach i w górskich schroniskach. Kocham góry i zawsze chciałem taki koncert zagrać. Wśród piosenek, jakie wykonam, będą m.in. utwory Starego Dobrego Małżeństwa czy Roberta Kasprzyckiego – mówi.

Koncert Zbigniewa Bibera odbędzie się w piątek 19 listopada 2021 roku o godz. 18.00 w sali kawiarnianej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Słowackiego 25. Wstęp na koncert jest wolny, ale liczba wejściówek jest ograniczona.

Zobacz relację z koncertu Zbigniewa Bibera w MCK:

Poetycko-muzyczna podróż w góry przyjęta aplauzem. Zbigniew Biber dał koncert w MCK w Skarżysku

 

Koncert Zbigniewa Bibera odbędzie się w ramach cyklu piątkowych koncertów Kawiarnia Muzyczna MCK. Wcześniej wystąpił duet S/W Łukasz Sieczka i Tomasz Wolski, a potem zespół Zwierzę Natchnione. W najbliższej przyszłości w Kawiarni Muzycznej MCK usłyszymy i zobaczymy między innymi zespół 40 Mil Obłędu.

Zbigniew Biber wystąpi w Kawiarni Muzycznej MCK w Skarżysku-Kamiennej