REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Zespół Ankh, pochodzący z Kielc, ale znany w całej Polsce i nie tylko, miał sesję zdjęciową na skateparku w Skarżysku-Kamiennej. Obiekt bardzo im się spodobał.

Skatepark w Skarżysku-Kamiennej, który został oddany do użytku w 2021 roku, przyciąga nie tylko amatorów jazdy na rozmaitych urządzeniach. Zawodowców też resztą przyciąga, co można było zobaczyć między innymi na otwarciu:

Otwarcie skateparku w Skarżysku: Deskorolkowy Puchar Polski i popisy najlepszych w Polsce na początek

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Walory obiektu, jego wielkość i architektura okazały się świetnym tłem do zdjęć. Zdjęcia wykonał sobie zespół Ankh z Kielc.

– Skatepark w Skarżysku to miejsce świetne nie tylko do jazdy. Bardzo nam się spodobało. Jesteśmy pod wrażeniem, że Skarżysko ma takie miejsce – mówi menadżerka zespołu Aleksandra Sarzyńska-Rajek.

Zdjęcia wykonał Krzysztof Jakub Pęczalski. Fotografie będzie można zobaczyć na różnych materiałach marketingowych i w wydawnictwach, w tym na nadchodzącej płycie pt. „Z wiatrem”, która będzie wydana wkrótce.

– Cieszymy się, że po ciężkim okresie pandemicznym udało się wrócić na dobre do koncertowania. Szykujemy się też do wydania nowej płyty. Jej tytuł zaczerpnięty jest z wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Zupełnie nowy materiał, ale już fanom znany, bo był grany na koncertach. Płyta również wyczekiwana od paru lat. Jesteśmy na etapie szukania wydawcy – dodaje menadżerka.

W najbliższym czasie w Skarżysku nie usłyszymy zespołu Ankh, ale będzie można to zrobić w Kielcach. Zespół wystąpi 15 czerwca 2022 roku w Kieleckim Centrum Kultury.

Zespół Ankh powstał w 1991 roku w Kielcach. Wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową z naciskiem na rock progresywny. Debiutancki album pt. „Ankh” został wydany w 1994 roku. Potem zespół wydał kolejnych kilka albumów, po czym nastąpiła kilkunastoletnia przerwa wydawnicza. W 2018 roku zespół powrócił z płytą „Tu jest i tam jest”.

 

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to