Atelier Anett życzy Wam…

2757
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Nadchodzi wyjątkowy okres w roku – czas świąt Bożego Narodzenia. Proszę przyjąć ode mnie i od moich młodych współpracowników najserdeczniejsze życzenia.

Chciałabym zacząć od podziękowań, bo mijający rok był niezwykle bogaty w różne głębokie przeżycia i emocje. Z całego serca dziękuję moim przyjaciołom, znajomym, klientkom i klientom oraz wszystkim, którzy byli razem ze mną i pamiętali o mnie, szczególnie wtedy, gdy zaszwankowało zdrowie. Dziękuję wszystkim, z którymi miałam przyjemność współpracować, nie tylko zawodowo.

Z okazji nadchodzących świąt życzę Wam wszystkim pozytywnej energii, luzu, dystansu i bardzo cennej umiejętności odpuszczania, której ja sama się wciąż uczę. A przede wszystkim życzę zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Niech kolejny, 2018 rok, będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Życzę Wam, i chyba również sobie, żebyśmy nie wpadli z jednej pracy w drugą, w kierat domowy. W ferworze świątecznych przygotowań często zapominamy, o co tak naprawdę chodzi w okresie świątecznym, skupiamy się na tylko pozornie istotnych drobiazgach. Kurz i tak jest nie do wytrzepania i absolutnie nie powinien być powodem do zdenerwowania ;). Wykorzystajmy w stu procentach tę okazję do spotkań z rodziną. Te najfajniejsze święta są tylko raz w roku!

Tego właśnie Wam życzymy – Angelika Rutkowska, Kacper Gryz, Kacper Załęcki i Aneta Załęcka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here