Na poprzednim Karnawałowym Charytatywnym Balu Miłośników Sportu w Skarżysku Piotr Ziółkowski wylicytował bluzę Wandy Panfil. Sportsmenka wręczyła mu ją osobiście.
REKLAMA
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - telefonia komórkowa - Skarżysko-Kamienna

Charytatywny Karnawałowy Bal Miłośników Sportu wraca do kalendarza imprez w Skarżysku-Kamiennej. Będzie okazją do wsparcia młodych utalentowanych sportowców z Powiatu Skarżyskiego, a jednocześnie do spotkania z gwiazdami świata sportu i sceny muzycznej.

Zobacz relację z Charytatywnego Karnawałowego Balu Miłośników Sportu 2023 w Skarżysku-Kamiennej:

Gwiazdy i sympatycy sportu dla młodych sportowców. W Skarżysku odbył się Charytatywny Karnawałowy Bal Miłośników Sportu

Charytatywny Karnawałowy Bal Miłośników Sportu 2023 będzie trzecią edycją balu. Dwa pierwsze odbyły się w restauracji Myśliwska na ośrodku Rejów. Trzecia odbędzie się w hotelu Promień w Skarżysku.

REKLAMA
R-PRO - Budowa domów – Generalny wykonawca

Jedno się nie zmieni – do wylicytowania będzie na pewno wiele atrakcyjnych rzeczy, a dochód ze sprzedaży trafi do młodych sportowców, aby wesprzeć ich rozwój.

W poprzednich edycjach finansowe wsparcie trafiło do młodych sportowców ze Skarżyska, Suchedniowa i innych miejscowości powiatu Skarżyskiego, a także do Ryszarda Szurkowskiego.

W tej edycji beneficjentami będą, jak informuje organizator balu Tomasz Wąsowski, ponownie nasi młodzi sportowcy. Dochód z balu zasili fundusz stypendialny na rzecz tych, którzy, miejmy nadzieję, pójdą w ślady dużo tych, którzy będą gośćmi balu.

W tym roku wśród gwiazd sportu, które zaszczycą swoją obecnością Charytatywny Karnawałowy Bal Miłośników Sportu, będą między innymi:

  • Marian Woronin – lekkoatleta, najszybszy sprinter w historii Polski, w swoim czasie jeden z najszybszych ludzi na świecie – objął wydarzenie honorowym patronatem
  • Jacek Wszoła – lekkoatleta, skoczek wzwyż, były rekordzista świata
  • Szymon Kołecki – ciężarowiec

Tomasz Wąsowski nie wyklucza, że lista znamienitych gości jeszcze się wydłuży.

W 2020 roku Jacek Wszoła podarował na licytację swoje buty sportowe. Czy i tym razem coś przywiezie ze sobą?

Bal karnawałowy nie mógłby się obyć bez muzyki. Tym razem w roli muzycznej gwiazdy wieczoru wystąpi Mateusz Ziółko, wokalista znany między innymi z występów w telewizyjnych widowiskach „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Mam talent!” czy „Must Be the Music. Tylko muzyka”.

Gwiazdą poprzedniego Karnawałowego Charytatywnego Balu Miłośników Sportu w Skarżysku był Andrzej Rybiński

Na fundusz stypendialny przeznaczone zostaną wpływy z kart wstępu oraz z licytacji. Na tych będzie można liczyć na sportowe gadżety z autografami darczyńców oraz wiele innych, niekonieczne ze sportem związanych. W poprzednich latach były to między innymi koszulki, rakiety tenisowe, piłki, a nawet buty sportowe.

Charytatywny Karnawałowy Bal Miłośników Sportu 2023 odbędzie się w sobotę 11 lutego 2023 roku o godz. 19.00 w hotelu Promień w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Legionów 105.

Bilet wstępu na bal kosztuje 800 zł od pary. Zaproszenia można nabyć w recepcji hotelu Promień.

Więcej informacji udziela Tomasz Wąsowski pod numerem telefonu 602 182 793.

Zapraszamy!

Podoba Ci się to, co robimy na ProSkarżysko? Więc może postawisz nam kawę? Dziękujemy! :)

Postaw nam kawę na buycoffee.to