Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna
Scarnet - internet światłowodowy - Skarżysko-Kamienna

Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej oferuję usługę coworkingu, czyli możliwości korzystania z biura typu open space.

Powierzchnia biurowa typu open space umożliwiająca pracę na zasadach coworkingu została udostępniona najemcom w biurowcu przy ul. Legionów 122D, gdzie mieści się COI.

Najemcy otrzymują do dyspozycji nowe meble biurowe oraz przestrzeń wspólną o powierzchni ponad 80 metrów kwadratowych.

Zobacz jak powstaje nowa inwestycja w Skarżysku-Kamiennej - Apartamenty dostępne w ofercie ARCAB Investments - R E K L A M A

Ceny najmu:

  • 149 zł netto miesięcznie
  • 99 zł netto miesięcznie – promocja do końca sierpnia 2020 roku

coworking skarzysko

Zaletą takiego rozwiązania są niższe koszty wynajmu w stosunku do standardowego biura, możliwość rejestracji firmy pod adresem ul. Legionów 122 D (dla nowo powstających podmiotów) oraz możliwość zaprezentowania się szerszemu gronu przedsiębiorców i klientów.

– Rozumiemy, że nie wszystkie osoby pracujące zdalnie w domu mają do tego komfortowe warunki. Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie nasza przestrzeń, w której z jednej strony można wynająć samo biurko do pracy, a z drugiej można przebywać jednocześnie z innymi przedsiębiorcami, tworzyć nowe pomysły, nawiązywać nowe relacje biznesowe i międzyludzkie – mówi Sławomir Ciaś, dyrektor Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej.

coworking skarzysko

W ramach współpracy z Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej przedsiębiorcy mogą skorzystać także z innych ofert:

  • Skarżyskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, w ramach którego początkujące firmy otrzymują na preferencyjnych warunkach w pełni wyposażone biura na V piętrze biurowca przy ul. Legionów 122D oraz pakiet wsparcia na start;
  • Skarżyskiego Inkubatora Technologicznego, zlokalizowanego przy ul. Asfaltowej 1 A/364, w skład którego wchodzą hale produkcyjne oraz magazynowe o powierzchniach ok. 158 m2;
  • Usługi Wirtualnego Biura, pozwalającej na wynajem adresu ul. Legionów 122 D do prowadzenia działalności gospodarczej;
  • Wynajmu sali konferencyjnej.

Biuro do coworkingu w COI jest drugim miejscem w Skarżysku, gdzie można pracować w ten sposób. Wcześniej podobne powstało w MCK:

Coworking w Skarżysku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here